Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) cc 700 moduł zapłonowy (czasami przerywa i chodzi na 1 gar)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mireco

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 24
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łęczna
Posiadane auto: 97 cc700 aisan/fos van lpg, 97 skoda felicja kombi lpg, 78 lincoln continental town car V8 6.6l lpg, 79 datsun 280Z fairlady po tuningu R6 3.0l , 82 fiat spider cabrio 2.0l wtrysk automat w remoncie
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 10 Lis 2008, 18:44
Temat postu:

cc 700 moduł zapłonowy (czasami przerywa i chodzi na 1 gar)


Może ktos z kolegów miał cos podobnego, już nie wiem co mam zrobić, auto zwłaszcza pod obciążeniem chodzi na 1 gar i przerywa, zarówno na pb i lpg, wymieniłem na początku świece i przewody (NGK), potem wywaliłem aisana i przerobiłem na fosa, nic to nie pomogło, zauważyłem że zbiera sie ciśnienie w zbiorniczku wyrównawczym więc wymieniłem UPG i splanowałem głowicę dla pewności i już myślałem że będzie dobrze a tu nadal to samo, wziąlem i pożyczyłem cewkę zapłonową od brata ze sportinga (ta sama) i się okazało że to też nie cewka, odkreciłem czujnik halla i go wyczyściłem i przez chwilkę było lepiej ale potem to samo. Został do sprawdzenia już chyba tylko moduł zapłonowy. Czy ktoś z kolegów mieszka może w okolicach lublina? Chciałbym pożyczyć na moment dobry moduł i sprawdzić, nie chcę kupowac dopóki się nie upewnię że to to. Chyba ze ktoś ma inny pomysł co może być przyczyną "wypadania iskry pod obciążeniem". Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Powrót do góry
gadu-gadu
jjmag

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 135
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubelszczyzna
Posiadane auto: renault r5 mazda 323f
Piwa: 4/0
Wysłany: Sro 12 Lis 2008, 13:49
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) cc 700 moduł zapłonowy (czasami przerywa i chodzi na 1 gar)


widząc skąd jesteś to może będe ale dopiero w niedzielę w łęcznej
Powrót do góry
skype status
RESET1

Czytelnik



Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Lis 2008, 10:38
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) cc 700 moduł zapłonowy (czasami przerywa i chodzi na 1 gar)


Na bank pęknięta uszczelka pod głowicą!pozdro
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.

10) audio. »

Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

FiatScudo

34 900

2009r.

306 683 km

mazowieckie

Fiat500L

31 900

2015r.

146 000 km

mazowieckie

FiatTipo

37 900

2016r.

190 000 km

śląskie

FiatPanda

22 900

2008r.

169 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System