Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) Samochód gaśnie przy dodawaniu gazu.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MrJoker

Czytelnik



Dołączył: 10 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Fiat Cinquecento 700
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 10 Wrz 2016, 21:05
Temat postu:

Samochód gaśnie przy dodawaniu gazu.


Witam, jestem początkującym kierowcą i mam pewien problem z moim Fiatem Cinquecento 700 w gazie.
Opisze wszystko od samego początku:
Samochód postanowił kupić mi ojciec co zrobił już jakieś 1,5 roku temu. Przez ten czas samochód był garażowany( nie odpalany przez około rok). Jakiś tydzień temu wymieniłem akumulator i go odpaliliśmy, wszystko działało dobrze. Samochód odpalał bez problemu, wchodził ładnie na obroty, ogólnie działał bez zarzutów. Pojeździłem nim trochę( około 1 godz.) i skończyła się benzyna, gazu nie było. Z tego powodu postanowiłem pojechać na stację paliw i kupić trochę benzyny( aby wjechać do garażu i móc później dojechać do stacji aby zatankować gazu). Wlałem benzynę do baku i próbowałem go odpalić, sprawiało to spore problemy( męczyłem się z 10 min). No i od tego czasu zaczęły się wszystkie problemy.
Samochód na początku jeździł w miarę dobrze ale były problemy przy odpalaniu oraz był dość słaby przy wjeździe pod górę. Niestety dzisiaj problemy przybrały bardzo zły obrót. Samochód ma ogromne problemy z odpaleniem a jak już to zrobię to nie da się ruszyć( samochód gaśnie gdy dodam choć odrobinę gazu). Na ssaniu nie ma problemów z odpaleniem, lecz gdy dodaje gazu to również samochód gaśnie. Zdaje sobie sprawę, że brzmi to jak wadliwe paliwo ale to raczej nie to( inni tankują na tej stacji i nie mają takich problemów). Myślę, że mógł się rozregulować gaźnik i to jest właśnie problemem. Tak jak napisałem, nie jestem doświadczonym kierowcą a tym bardziej mechanikiem i każda pomoc będzie na wagę złota. Mogę podać więcej informacji jeśli będą wymagane, proszę tylko napisać. Z góry dziękuje i pozdrawiam!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.

10) audio. »

FiatPanda

9 999

2005r.

242 000 km

warmińsko-mazurskie

Fiat500x

58 900

2017r.

110 000 km

wielkopolskie

FiatTipo

48 900

2021r.

67 000 km

mazowieckie

Fiat500x

79 800

2021r.

29 000 km

wielkopolskie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System