Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Marea ) FIAT Marea Weekend 1.9 JTD 110 ELX K Dymi na szaro ( biało )



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Marea ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majkel232

Czytelnik



Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Fiat Marea jtd 110
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 21 Wrz 2016, 10:00
Temat postu:

FIAT Marea Weekend 1.9 JTD 110 ELX K Dymi na szaro ( biało )


Witam, otóż mam problem z moim fiatem Dymił na biało, trafił do mechanika gdyż przy bardzo szybkiej jeździe zniknał mi jakiś czas temu płyn do chłodnicy, a że dymił myślałem, że to uszczelka to odrazu zleciłem, wymianę głowicy, do tego przy okazji i tak by zdejmowali rozrząd więc poprosiłem także o nowy pełny rozrząd wymienili przy okazji napinacz paska od aku świece żarowe , płyn chlodniczy, nowy olej zapłaciłem za te cuda 1600 zł -.- a samochód po odebraniu i tak dymi, co może być przyczyną płynu nie ubywa olej też trzyma , tankuje na shellu tylko i wyłącznie a samochód jak dymi tak dymił biało- szaro. Nie wiem co już o tym sądzić, oddałem im go w październiku 20tego a dziś mamy 09-21 i dalej nie potrafią tego zrobić bo oczywiście po odebraniu wróciłem do nich z tym i im go dałem, oni sami nie wiedzą co mu jest byl 2 razy podłączany pod komputer raz pokasowane miał błędy bo podobno było ich pełno za drugim razem był błąd ładowania i zaworu egr. Boję się, bo ostatnio zasłyszałem, że samochód może dymić po źle założonym rozrządzie, ale samochód chodzi równo nic po za dymieniem się nie dzieje, ale nie mogę tak jeździć bo to chmura jakbym jechał starym autobusem, drogówka tylko przyuważy i odrazu po dowodzie. Jakieś pomysły? Obroty nie falują, auto nie traci mocy. Nie ma żadnych objawów po za dymem
Powrót do góry
jareq08

Auto Maniak



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1526
Skąd jesteś (miejscowość / region): swiętokrzyskie
Posiadane auto: panda, stilo, bravo, 500X-same diesle
Piwa: 97/3
Wysłany: Nie 25 Wrz 2016, 21:32
Temat postu:

Re: ( Fiat Marea ) FIAT Marea Weekend 1.9 JTD 110 ELX K Dymi na szaro ( biało )


Jaki jest zapach tego (dymu),może leją wtryskiwacze, za wczesny zaplon. Moze jednak ubywa plynu chlodniczego i leci do komory spalania ,stąd ten biały dym.Tam jest tzw. chlodnica spalin, moze ona jest nieszczelna? Wink
_________________
Nie ma jak fiat, ciagle jest ...robota!
Powrót do góry
Majkel232

Czytelnik



Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowieckie
Posiadane auto: Fiat Marea jtd 110
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Lut 2017, 16:48
Temat postu:

Re: ( Fiat Marea ) FIAT Marea Weekend 1.9 JTD 110 ELX K Dymi na szaro ( biało )


Zapach jakby niedopalonego diesela,ale robili mi wtryskiwacze i je (podobno sprawdzali ) płyn chłodniczy nie ubywa, jedynie przy szybkiej jezdzie 140-160 km/h muszę dolać trochę płynu bo po prostu znika, sama chłodnica jest sprawna nie leci z niej, nie wiem czy to może być wina odpowietrzacza powietrza oczywiscie z tym płynem, sory, że tak długo się nie zebrałem do odpowiedzi, bo wyjechałem i te auto postało z pół roku teraz. więc wznawiam temat Very Happy no i po czasie jak tak sobie postał przestał wywalać błędy był odłączony od aku przez minimum 3 miesiace i ogólnie raz dymi a raz nie. czasem mogę go zostawić na godzine włączonego pod domem i jest wszystko w porządku a czasem go postawie na minute dwie i jakby ktoś palił w piecu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Marea ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Marea »

Opinie o samochodach Fiat Marea - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Marea ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.


FiatDoblo

41 900

2015r.

85 000 km

mazowieckie

FiatUno

7 777

1997r.

60 000 km

śląskie

Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie

FiatIdea

7 500

2004r.

188 000 km

mazowieckie

Fiat500

52 900

2019r.

32 000 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System