Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Wiązka lusterek elektrycznych



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kniapa83

Czytelnik



Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ożąrów Mazowiecki
Posiadane auto: Fiat Bravo 1.2 16V 82 KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 02 Lis 2016, 18:01
Temat postu:

Wiązka lusterek elektrycznych


Witam. Jestem nowy na forum i jeszcze nie bardzo orientuję się w jego topologii. Ale niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Fiata Bravo 1.2 16V 82 KM.
Z racji nie miłej przygody na parkingu pod blokiem, ktoś urwał mi lusterko od kierowcy. postanowiłem w swoim samochodzie założyć lusterka elektryczne. Zakupiłem lusterka i sterownik do nich (te przyciski miedzy siedzenia). Za to mam bardzo duży problem z wiązką elektryczną, która idzie od sterowania lusterkami do....? No właśnie gdzie ona idzie? Jakich kostek wymaga? Czy jeśli mam instalację puszczoną w drzwiach do której pasowały lusterka to czy nie powinienem mieć jej również w tunelu środkowym?
Jeśli ktoś ma jakieś porady, tutoriale lub manuale jak podłączyć tą wiązke lub nawet ma ją na sprzedaż to prosiłbym o wszelkie informacje.

Mam schemat elektryczny lusterek ale nie potrafię go odczytać. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie

FiatDoblo

41 900

2015r.

85 000 km

mazowieckie

FiatTipo

37 900

2016r.

190 000 km

śląskie

Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System