Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) JTD 544 kkm



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adasch

Auto Maniak



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 1794
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Stilo dynamic JTD 115 KM
Piwa: 35/7
Wysłany: Pią 20 Sty 2017, 12:00
Temat postu:

JTD 544 kkm


Taki mały raporcik

Moje Stilo wg komputera właśnie zrobiło 544kkm i nadal sprawnie jeździ
rocznik 2002 produkcja 2001//12

Nadal pierwsze sprzęgło -ledwo rozłącza, ciężko wchodzą biegi ale jeździ
dwumasa nadal pierwsza, coś tam puka już od 250kkm ale cały czas tak samo

turbina wymieniona raz - wina aso - uszkodzili wąż na dolocie i co uszkodziło turbinę

oleju silnik nie bierze - od dawna motul x-max 0w40

komputer mówi (teraz zimą) ze ma problem z klimatronikiem bo nie może odczytać obrotów wentylatora (który dmucha) - na wiosne ew naprawę

sporo zużycia w środku jak wytarta farba ze skóry foteli, wytarta farba ze skóry kierownicy, czasem navi nie czyta płyty.

co do silnika, to jedyne co mnie martwi, że bardoz pomalutku ubywa płynu chłodzacego. podobno to objaw mikropęknięć głowicy. Auto lekko puszcza szarego bąka przy ruszaniu ale wg mnie to źle spalone paliwo ew ten płyn bo oleju nie ubywa. to moje 3 auto domowe, wykorzystywane jako "darmowy" dojazd do pracy. Aż szkoda go złomować bo za 3 lata młody mógłby mieć jednak fajne auto jako jako środek lokomocji do szkoły

jak widać, faktycznie 500kkm dla JTD to nie wyczyn

pozdrawiam
_________________
Stilo sprzedane w dobre ręce. Nowy użytkownik pięknie je odnowił. Oby się dobrze sprawowało, to było było naprawdę super auto!
Powrót do góry
gadu-gadu
jareq08

Auto Maniak



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1526
Skąd jesteś (miejscowość / region): swiętokrzyskie
Posiadane auto: panda, stilo, bravo, 500X-same diesle
Piwa: 97/3
Wysłany: Pią 20 Sty 2017, 19:17
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) JTD 544 kkm


OO, to gratulacje !!! Wspaniałe osiągniecie.A mówią ,że fiatem nie da rady. Ja mam "dopiero" 239 kkm, w bravce 164kkm.Sam jeżdże, więc nie nagonię zbyt wiele. Moje stilo 03r. też go zostawię do "zlomowania', chodzi lux, koszty obslugi smieszne, też wszystko w oryginale.Blachy i podwozie ok, nie ma się czego czepić. Diagnosci na przeglądach zdziwieni czystoscią silnika, skrzyni... Jeszcze raz gratuluję pieknego wyniku, Adash.Pozdrawiam... Very Happy
_________________
Nie ma jak fiat, ciagle jest ...robota!
Powrót do góry
piohol

Auto Maniak



Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2023
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kępno, Wielkopolska
Posiadane auto: Punto Evo
Piwa: 248/2
Wysłany: Sob 21 Sty 2017, 17:03
Temat postu:

Re: JTD 544 kkm


To czas go złomować przecież to fiat. Smile
_________________
Jeżeli pomogłem postaw piwo
Pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
adasch

Auto Maniak



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 1794
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Stilo dynamic JTD 115 KM
Piwa: 35/7
Wysłany: Sob 21 Sty 2017, 17:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) JTD 544 kkm


tyle, że aż szkoda. Nadal, w każdym momencie mogę ruszyć w drogę z Gdańska do Zakopca bez żadnych obaw, że nie dojadę. Młody i tak woli stilo bo alternatywą jest C1 i inne super małe bezmocowe auta poza niemieckimi z grupy WV których z załozenia nie uznaję.

Mam też forestera 2.5XT, wiadomo potwór w owczej skórze przy 150kkm wywaliło uszczelkę, ale to akurat normalne dla tego silnika ale wyremontowany, mocna graciarnia wleciała (szpilki głowic droższe od używanego silnika JTD Smile i seryjny program bo 5,9 do setki w serii w zupełności wystarcza, więc powinien być mega trwały )
cała reszta auta, jest fabryczna oprócz modyfikacji - auto nie do zdarcia, zostawiam sobie na pamiątkę

no i żonowóz, czyli subaru impreza ze sławnym dieslem. Auto jeździ super, charakterystyka silnika też ale silnik już raz został wymieniony przy 150kkm - wada wału i kabum w silniku. Teraz jest silnik nowy bodobno bez wad i zrobione ma 10kkm. Patrząc na inne auta które miałem jeszcze wcześniej, to jak diesel to tylko fiatowski najlepiej 2.0 (podatki ubezpieczenie) nowoczesny i nie ma się czego obawiać. Zamiast imprezy szukaliśmy długo Gulliety z dieslem w automacie ale po prostu nie było. Teraz przy tej zimie jednak ani trochę nie żałuję ze względu na napęd no i impreza jest w najwyższej wersji z lakierem blu mica WRC tyle że diesel. Wygląda dziko, a tanio woziżonkę do pracy.

Teraz oszołomiła mnie reklama nowej Alfy 4x4. Wg mnie to będzie super hit sprzedażowy.

Jak przestanę jeździć stilo to pewnie umrze, a tak jeździ dalej. NAdal to jest wygodne auto.
_________________
Stilo sprzedane w dobre ręce. Nowy użytkownik pięknie je odnowił. Oby się dobrze sprawowało, to było było naprawdę super auto!
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

10) Stilo »

FiatTipo

58 900

2020r.

51 000 km

mazowieckie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatDoblo

29 000

2014r.

190 000 km

pomorskie

FiatDoblo

41 900

2015r.

85 000 km

mazowieckie

FiatPanda

22 900

2008r.

169 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System