Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Bravo II ciężko odpala



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinb87

Debiutant



Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 49
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,4 16V
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 05 Mar 2017, 21:29
Temat postu:

Bravo II ciężko odpala


Mam problem z odpalaniem mojego Bravo 1,4 90 KM 2007r. Praktycznie przy każdym odpaleniu muszę dłużej przytrzymać kluczyk bo nie odpala od "strzała" tylko rozrusznik musi zakręcić kilka razy. Nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły ani jaka jest temperatura na zewnątrz. Wymieniłem świece, akumulator, regenerowałem rozrusznik i wymieniłem czujnik temperatury, komputer nie wykazuje błędów.
Zauważyłem że auto przy niższej temp. zewnętrznej powiedzmy 3 stopnie nie wchodzi od razu na ssanie tylko zaczyna od 800 obr i dopiero po kilku sekundach wskakuje na 1200 obr. Poza tym auto po odpaleniu nie wykazuje żadnych problemów przyspiesza, nie falują obroty, silnik chodzi bardzo płynnie.
Może to uszkodzone cewki ? chodź w poprzednim aucie gdy padła cewka zespolona autem praktycznie w ogóle nie dało się jechać. Jeszcze na myśl przychodzi mi czujnik położenia wału albo co gorsze pompa paliwa... może ktoś z was miał taki problem bo nie uśmiecha mi się wymieniać wszystkiego po kolei Smile
_________________
marcin
Powrót do góry
arkady4

Auto Maniak



Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 512
Skąd jesteś (miejscowość / region): O-le
Posiadane auto: PASSAT 2,0, AUDI 1,8
Piwa: 34/4
Wysłany: Nie 05 Mar 2017, 23:12
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Bravo II ciężko odpala


Odpala jedzie błędów brak to czego Ty się doszukujesz Kolego?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.


FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie

FiatTipo

37 900

2016r.

190 000 km

śląskie

FiatPunto 2012

9 800

2012r.

218 000 km

pomorskie

FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

FiatPanda

22 900

2008r.

169 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System