Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Albea ) problemy z wycieraczkami !



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Albea ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirek_krakow

Czytelnik



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 25 Lis 2008, 17:13
Temat postu:

problemy z wycieraczkami !


Witam ! Mam problem z wycieraczkami raz działająa raz nie np: włączam wycieraczki na bieg 1 dzialaja ladnie , wyłączam i już się nie wlączają. sytuacja 2 - włączam wycieraczki na bieg czasowy wychylaja sie 2-4 razy i stop już sie nie da włączyc na zadnym biegu, trzeba poczekac okolo 10-15 min. nieraz dluzej zeby wlaczyc ponownie. juz nie wiem c moze byc przyczyna. silniczek rozmontowalem podlaczylem na krotko z akumulatorem diala bez zarzutu. wiec to chyba...... no wlasnie co ? moze juz ktos mial taki problem

moj gg 9011466

pozro mirek
Powrót do góry
zales1

Dyskutant



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kętrzyn
Posiadane auto: hyundai ix35 benzyna
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 26 Lis 2008, 22:00
Temat postu:

Re: ( Fiat Albea ) problemy z wycieraczkami !


hmmm
to jest problem, nie jestem mechanikiem ale sprawdź czy czasem przekaźniki (takie kostki) gdzieś przy gniazdach z bezpiecznikami sa odpowiednie za wycieraczki nie trzeba styki przeczyścić lub je już wymienić. czasem zbiera się tam woda (a skąd tego nikt nie wie) zbiera i te kostki siadają. Co prawda w albei tego jeszcze nie miałem ale w poprzednik fiacie punto II to mi się przydarzyło a czasie deszczu ... powodzenia jak sie z tym uporasz to daj znać...
Powrót do góry
gadu-gadu
mirek_krakow

Czytelnik



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 28 Lis 2008, 05:11
Temat postu:

wycieraczki, wycieraczki ....


dzisiaj wycierki padł całkowicie juz nie działaja wcale , jedyna możlwość to wymina przełącznika zintegrowanego za 485 zł, lub podłączenie sobie osobnego wyłącznika i podpięcie przewodów na krótko do silniczka wycieraczek. W związku z tym ze autko jeździ po anglii i nie ma tu cześci do trgo modelu , podłączyłem wycieraczki do lampki popielniczki kiedy sie ją otwiera wycierki działają zamykamy i nie działają, aż do najbliższej wizyty w PL i zakupie przełącznika.
Powrót do góry
zales1

Dyskutant



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kętrzyn
Posiadane auto: hyundai ix35 benzyna
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 28 Lis 2008, 16:12
Temat postu:

Re: ( Fiat Albea ) problemy z wycieraczkami !


przepraszam za śmiech hihih hahah ale to rozwiązanie mi się podoba.. chyba bym na to nie wpadł by coś takiego zrobić (do zapalniczki) jak rozumiem padł ta dźwignia od włączania.... hm to kiepska sprawa... nowa cześć kosztuje a czy brałeś pod uwagę rozbitka; może coś się trafi gdzieś na allegro
Powrót do góry
gadu-gadu
mancin

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 525
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Zaporożec 968A
Piwa: 26/4
Wysłany: Wto 02 Gru 2008, 15:40
Temat postu:

Re: ( Fiat Albea ) problemy z wycieraczkami !


weź miernik elektryczny i leć po kablu. Mi w aso proponowali wymianę dmuchawy w kabinie za 500zł i rozbebeszenie całej tablicy. Objawy były takie same - dmuchawa raz działała, raz nie i wyłączała się najczęściej przy zmianie obrotów. Wkurzyłem się i znalazłem przyczynę - kabelek przy przekaźniku się nieco obluzował.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 02 Gru 2008, 15:40
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Albea ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Albea »

Opinie o samochodach Fiat Albea - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Albea ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


FiatBravo

19 900

2011r.

185 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatPanda

22 900

2008r.

169 000 km

wielkopolskie

FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie

FiatTipo

58 900

2020r.

51 000 km

mazowieckie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System