Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Ducato ) Ducato 2.8 jtd 2004r czy warto?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milanos397

Czytelnik



Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubuskie
Posiadane auto: Fiat Stilo 1.2 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Paź 2017, 08:32
Temat postu:

Ducato 2.8 jtd 2004r czy warto?


Witam drodzy forumowicze
Sprawa jest pilna mianowicie mam okazje kupić Ducato 2.8 JTD 2004 wersja maxi przebieg 418 tys
zastanawiam się czy to będzie najlepszy wybór i dlatego proszę o rady
-Dobry wytrzymały silnik?
-Jak sobie radzi z paliwem niższej jakości?
-jakie są koszty eksploatacji?
-Na co zwrócić uwagę?
-Czy przy tym przebiegu jest szansa na jeszcze choćby 50 tysięcy km spokojnej jazdy,bez wielkich kosztów u mechanika?
Obecnie mam Sprinter 310d TD 97r ale mój egzemplarz chyba jako unikat wśród tego modelu cięgle się psuje i już nie mam do niego siły ledwo wiąże koniec z końcem przez to że witam się co chwilę z mechanikiem
Z góry dziękuje za rady
Smile
Powrót do góry
piohol

Auto Maniak



Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2023
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kępno, Wielkopolska
Posiadane auto: Punto Evo
Piwa: 248/2
Wysłany: Wto 03 Paź 2017, 10:32
Temat postu:

Re: Ducato 2.8 jtd 2004r czy warto?


Może czas zmienić mechanika a może trzeba zmienić kierowcę - to w kwestii Sprintera.
Co do Ducato = nikt szklanej kuli nie ma i nie widząc samochodu nikt nie napisze kupuj. Jedni serwisują samochody regularnie inni widzą mechanika gdy nie da się już jechać, wszystko zależy od kogo kupisz.
Widzę, że skoro pytasz o paliwo "niższej jakości" należysz do tej drugiej grupy użytkowników więc nawet jak kupisz zadbany egzemplarz to po krótkim okresie będziesz nar5zekał, na tego który podpowiedział kup.
_________________
Jeżeli pomogłem postaw piwo
Pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
hisho9

Czytelnik



Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chorzów
Posiadane auto: Volvo S80 2,5TDI 2006r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Paź 2017, 12:33
Temat postu:

Re: ( Fiat Ducato ) Ducato 2.8 jtd 2004r czy warto?


Jak masz znajomego mecanika to zabierz go na oględziny auta i jego opinii słuchaj
_________________
Kobiety nie zdobywa się raz. Kobietę trzeba zdobywać każdego dnia.
Pkt 22 RF
Powrót do góry
Milanos397

Czytelnik



Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubuskie
Posiadane auto: Fiat Stilo 1.2 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Paź 2017, 00:38
Temat postu:

piohol


Może czas na naukę czytania ze zrozumieniem lub pisania adekwatnych postów.
Co do Ducato chodziło mi o informacje na temat tego modelu,tej jednostki napędowej itd
nie o dokładnym egzemplarzu który sobie upatrzyłem,jak można było się tego nie domyślić?
Co do sprintera przykładam dużą wagę do dbania o samochód wymiany zawsze na czas,zawsze się staram wyeliminować usterki nie je leczyć,kierowca ma przejechane setki tysięcy km i doświadczenie z wielu dostawczaków.
Mój egzemplarz to chyba wyjątek potwierdzający regułę i chyba wiek już robi swoje bo obchodzi w tym roku 20 lat
co nie zmienia faktu że obecny silnik ma 550 tys km i powinien dalej pracować bez częstych awarii.Te jednostki podobno nie do zajechania a jednak,być może wina poprzedniego właściciela bo już po dwóch miesiącach wyskoczyły pierwsze usterki.Jeśli chodzi o paliwo miałem na myśli mniej markowe stację anie o jakiś olej opałowy czy cos w tym stylu.Wracając do tematu bardzo proszę o jakieś informacje rady itp z góry dziękuje
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Ducato »

Opinie o samochodach Fiat Ducato - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Ducato ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatTipo

53 900

2020r.

75 000 km

wielkopolskie

Fiat500

52 900

2019r.

32 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System