Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Wkład pompy paliwa (zamiennik).



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mcl1985

Dyskutant



Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość / region): pow. Pszczyński
Posiadane auto: Stilo MW 2004 1.6 16V Punto 2 200r 1.2 60KM Grande punto 1.3 MJ
Piwa: 3/3
Wysłany: Wto 12 Gru 2017, 20:35
Temat postu:

Wkład pompy paliwa (zamiennik).


Witam.
Przyszedł czas na wymianę pompy paliwa bo już raz się zawiesiła.
Wkład pompy wymieniłem na zamiennik kupiony w motoryzacyjnym i wszystko niby działa i pasuje ale między zamiennikiem a oryginałem jest zasadnicza różnica, a mianowicie w oryginale koło otworu zasysającego jest też otwór lub raczej tulejka z oryginałem która wchodzi w otwór obudowy pampy paliwa z kąd leci kanał do samej góry obudowy pompy.
Jak mis się wydaje ma to spełniać funkcje pompowania paliwa do obudowy by pomimo niskiego stanu benzyny w baku, pompka była cały czas zalana benzyną.
Taką teorie uwzględniłem ponieważ kiedy wyciągałem obudowę pompy paliwa to benzyna była w obudowie i pompka była nią zalana a benzyna z obudowy nie wylewała się przez żadne otwory.
Miał ktoś już za sobą wymianę wkładu pompy paliwa?
Teraz się zastanawiam czy ten zamiennik zaraz szlak nie trafi bo nie będzie zamoczona w benzynie
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.


Fiat500

52 900

2019r.

32 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatPanda

22 900

2008r.

169 000 km

wielkopolskie

Fiat500x

89 800

2020r.

41 000 km

mazowieckie

FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System