Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Problem z grzeniem Stilo 1.9 JTD climatronik



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Toficzyslaw

Debiutant



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Fiat Stilo JTD 2003
Piwa: 0/2
Wysłany: Sob 26 Sty 2019, 15:51
Temat postu:

Problem z grzeniem Stilo 1.9 JTD climatronik


Witam, mam problem z grzaniem w Fiat stilo 1.9 JTD Climatronik. Odpalam autko i jak w każdym aucie do czasu nagrzania nawiew jest lekki na szybę. Po rozgrzaniu otwiera się ciepłe powietrze i wtedy następuje problem z prawej wszystko ok a z lewej zimne. Sprawdziłem aktywatory pracują dobrze, otwierają się i zamykają. Po lewej stronie pojawia się ciepłe powietrze po wyłączeniu silnika i włączeniu ponownie. Problem znika do czasu aż nie wyłączę konsolą nawiewu. Po załączeniu ponownie znowu zimne powietrze, aby przywrócić ciepłe muszę ponownie wyłączyć silnik i załączyć i grzeje prawidłowo. Już nie wiem co może z tym być. Podłączę FES'a i nie ma błędów nawiewu ani żadnych czujników temperatury. Może ktoś mi odpisze co to może być. Dodam że kalibracja też nie pomaga.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew


Fiat500x

58 900

2017r.

110 000 km

wielkopolskie

Fiat500x

89 800

2020r.

41 000 km

mazowieckie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie

FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie

FiatPanda

9 999

2005r.

242 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System