Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Ulysse ) Fiat Ulysse i warto kupić?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ulysse ) Porady,problemy techniczne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prayboy

Czytelnik



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Lut 2009, 12:55
Temat postu:

Fiat Ulysse i warto kupić?


Witam serdecznei wszystkich użytkowników. Moje doświadczenia z Fiatem skończyły się 6 lat temu na etapie Uno. Sprzedałam jak przestali produkować. Doświadczenia były miłe, ale Uno to Uno Laughing
Obecnie z racji na powiększającą się rodzinkę jestem zmuszony porzucić moją Fabię Kombi i "zachorowałęm" na Ulyssa. To mało popularny samochód. W Warszawie widziałęm tylko jeden. Jeśli możecie to powiedzcie jak sprawuje się ten samochód, jak z usterkami, serwisem, cenami napraw, dostąpnością części, korozją (czy blachy są ocynkowane?)
Czy ktoś go potrafi sprawnie serwisować, jak z zamiennikami, komputerem, jakościa wykonania, trwałością?
Bardzo mało jeżdzę, około 10 tysięcy rocznie.
Co do nadwozia, wnętrza jestem przekonany, to dla mnie ideał funkcjonalności w przypadku licznej rodziny i miejsca na bagaż.
Ceny też są najlepsze wśród vanów.
Bardzo dziękuję wszystkim za ewentualne spostrzeżenia, rady itd.
Powrót do góry
Marko Polo

Czytelnik



Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dębica
Posiadane auto: Fiat, Ulysse, 2.0 EL
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Lut 2009, 22:02
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Fiat Ulysse i warto kupić?


To nie jest mało popularny samochód. Warszawa to małe miasto dlatego przyjacielu widziałeś tylko jeden. W Dębicy jeździ ich kilkanaście a ostatnio widziałem następny z obcymi numerami, jeszcze nie przerejestrowany.
Gdybym miał kupować jeszcze raz vana to kupiłbym Ulysse.
Ale prawdą jest to, że trzeba trafić na dobre auto. Mnie się udało, samochód był sprowadzony z Niemiec. Pozdrowienia i udanego zakupu.
Powrót do góry
gadu-gadu
dyzio0607

Czytelnik



Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): szczecin
Posiadane auto: ULYSSE
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 24 Mar 2009, 00:02
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Fiat Ulysse i warto kupić?


witam mam swego już dwa lata sam go sprowadziłem i dzięki temu miałem tylko jedną awerię . rozleciał mi się mechanizm różnicowy naprawiłem sam na częściach z citroena xm koszt naprawy razen ze sprzęgłem 1200zł. w polsce ciężko będzie kupić dobry egzęplaż. autko świetne ,wugodne tylko troche pali ja mam 2,0B jakieś 12L w mieście
_________________
Fiat Ulysse ŚWIETNA FURMANKA
Powrót do góry
jarkmie

Debiutant



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): POZNAŃ
Posiadane auto: fiat ulysse 2,0 KAT rok 1994
Piwa: 2/1
Wysłany: Wto 28 Kwi 2009, 12:53
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Fiat Ulysse i warto kupić?


Również polecam takiego fiata posiadam takiego od października i nie zamienię go na inne autko chociaż w mieście potrafi spalić 12 l ale na trasie mieści się w 7,5 l przy spokojnej jeździe.
Jeżeli chodzi o części to raczej nie ma problemu, blachy na moim staruszku z 1994r zero śladów korozji. Jedyny problem to zdobyć instrukcję naprawy w j.polskim
P.S. widziałem taką instrukcję w serwisie fiata w języku polskim może ma ktoś tam znajomści ???
Powrót do góry
Mirek20

Czytelnik



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 7

Posiadane auto: Fiat Ulysse 2,0 JTD 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 03 Maj 2009, 21:52
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Fiat Ulysse i warto kupić?


Posiadam Ulysse dwa lata do tej pory wymieniłem czujnik temperatury płynu w chłodnicy i lewy wahacz reszta to normalne czynności obsługowe.Co do dostępności części to nie ma problemu pasuje też prawie wszystko z bliźniaczych 807 i C8.Gorzej jeśli chodzi o serwis Fiata Panowie mówiąc delikatnie nie mają o nim pojęcia. Embarassed Posiadam wersje diesla na trasie pali mi około 7,2l a w mieście 8,5l/dane z komputera/jak na tak duży i ciężki samochód to nieźle,moja wersja ma tylko 109 PS to trochę za mało lepszym rozwiązaniem jest wersja 130 PS.Co do wnętrza,dużo miejsca,ogrzewanie i klima dwustrefowa działa bez zarzutu wszystko rozplanowane dość dobrze,nie każdemu będą odpowiadać zegary na środku konsoli ale to kwestia przyzwyczajenia dużo różnych schowków w tym jeden klimatyzowany ale brakuje schowka w podłodze na trójkąt i apteczkę.Wszystkie tylne fotele można wypiąć i mam dużą bagażówkę lub ustawić w różnej konfiguracji.Bardzo dobre wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i komfortu ABS,ESP,8xAirbag czujniki cofania,el.szybyx4,el.lusterka składane, klima autom,na minus trzeba dodać kiepskie plastiki wewnątrz które są podatne na zarysowania i lubią odpadać ,ciężkie fotele/kobieta ich nie zdemontuje/łamią sie też plastiki do ich przesuwania,brak języka polskiego w meni komputera/nie dotyczy polskich z salonu/i map polski w nawigacji,czasami są problemy z elektryką coś się zaświeci zapiszczy brzęczek a po ponownym zapaleniu auta wszystko jest ok'.Ogólnie autko polecam wygodne dla dużej rodziny,dość bezawaryjne,na przednich fotelach wygodne, ostatnie dwa raczej tylko dla dzieci .Gdybym miał jeszcze raz możliwość zakupu to bym go kupił .Pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 03 Maj 2009, 21:52
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ulysse ) Porady,problemy techniczne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Ulysse »

Opinie o samochodach Fiat Ulysse - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Ulysse ) Porady,problemy techniczne.


FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie

FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie

FiatPanda

22 900

2008r.

169 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System