Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Ulysse ) Zegar nie działa



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ulysse ) Porady,problemy techniczne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marko Polo

Czytelnik



Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dębica
Posiadane auto: Fiat, Ulysse, 2.0 EL
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 18 Sty 2009, 18:18
Temat postu:

Zegar nie działa


Mam Fiata Ulysse 2.0 el rocznik 1995. wszystko działa super oprócz zegarka elektronicznego w panelu na podsufitce. Na pewno jest sprawny(czasami działał) lecz nie dostaje napięcia, prawdopodobnie nie ma masy lub gdzieś w kostce nie łączy. Nie wiem, w którym miejscu jest taka kostka a nie chcę rozbierać auta po kawałku. Może ktoś wie? Proszę o poradę jak się do tego zabrać.
Powrót do góry
gadu-gadu
prayboy

Czytelnik



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Lut 2009, 12:45
Temat postu:

zagar...


Przepraszam że nie odpowiem na pytanie, ale zastanawiam się nad kupnem Ulyssa, 5-6 cio letniego, czy mógłbym zasięgnąć inoformacji na temat jak sprawuje się ten samochód, jak z usterkami, serwisem, cenami napraw, dostąpnością części, korozją (czy blachy są ocynkowane?)
Powrót do góry
Marko Polo

Czytelnik



Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dębica
Posiadane auto: Fiat, Ulysse, 2.0 EL
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Lut 2009, 20:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Ulysse ) Zegar nie działa


Mam ten samochód rok i jak na razie sprawuje się bardzo dobrze co znaczy, że jestem z niego zadowolony. O usterkach niewiele mogę powiedzieć bo jak na razie nie miałem. Wymieniłem teraz akumulator bo już padł ale to nie usterka tylko zużycie. Jeśli chodzi o serwis to powiem tyle, że po zakupie samochodu wymieniałem paski, napinacz rozrządu i filtry. nie było z tym problemu.Wymieniłem też tłumik końcowy, cena przystępna. Ocynkowana blacha chroni te samochody przed korozją, tak że ciężko trafić na auto skorodowane ale pewno są choćby dlatego by potwierdzić regułę.
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ulysse ) Porady,problemy techniczne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Ulysse »

Opinie o samochodach Fiat Ulysse - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Ulysse ) Porady,problemy techniczne.


Fiat500x

58 900

2017r.

110 000 km

wielkopolskie

FiatPanda

9 500

2011r.

219 000 km

pomorskie

Fiat500

28 900

2015r.

157 250 km

lubelskie

Fiat500x

79 800

2021r.

29 000 km

wielkopolskie

FiatCroma

11 900

2007r.

255 000 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System