Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Punto ) punto II S 1.2 8V



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Punto ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
student83

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olkusz
Posiadane auto: punto 1.2 8V
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Mar 2009, 22:13
Temat postu:

punto II S 1.2 8V


witam
od dzis jestem właścielem punto 2 z roku 2001 ,przebieg 101 tys, silnik 1.2 8V , kupilem od pana ktory dosc solidnei dbal o auto, zero rdzy i wstzrkie przeglady na czas, zalezalo mu zeby go sprzedac bo mial wazny przegla ddo 20 marca i ubezpieczenei do 2kwietnia, mam tylko 1xpoduszke, szkoda ze nie ma obrotmomierza bo sie przyzwyczaiłem i wspomagnia , jednak kuzyn mi polecal go szczegolnie poniewaz nie ma elekrtycznych szyb ani wspomagania kier.- gdyz jak on uwaza im mniej elektroniki tym mniej sie psuje szcegolnie w starszych autach, -
za 2 tys km do wymiany olej i o drazu mysle o pasku rozrzadu, jak wracalem do domu to wyczulem ze czasami mnei sicaga w prawo pewnie hamulce do wyczyszczenia albo odpowietrzenia, zobazce co mi powiedza na przegladzie za tydzien jak pojade bo teraz nie mam nawet czasu zeby to zrobic

przy okazji chcialem zapytac uzutkownikow jak i dosw. mechanikow co sadza o tym konkrtenym modelu punciaka ????
z gory dziekuje i podzrawiam
Powrót do góry
czarczar

Auto Maniak



Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 800
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olsztyn

Piwa: 32/1
Wysłany: Nie 08 Mar 2009, 22:23
Temat postu:

Re: ( Fiat Punto ) punto II S 1.2 8V


auto godne polecenia i co najważniejsze to brak wspomagania bo wspomaganie w tym modelu jest bardzo awaryjne , jeśli nie masz instrukcji to tu masz link do strony fiata do pobrania za fre. http://instrukcje.fiat.pl/
Powrót do góry
skype status
student83

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olkusz
Posiadane auto: punto 1.2 8V
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Mar 2009, 20:03
Temat postu:

Re: ( Fiat Punto ) punto II S 1.2 8V


dziekuje za info Very Happy
a jeszce tylko spytam o ubezpiecznie, zastanwiam sie nad pakietem w ALIANZ , - nie mam znizek - i jak policzylem to mi wychodzi ok 1200zl pakiet )C+AC rozszerzony zNW takze nie jest az tak zle , ale chcialem zapytac czy np polecalibyscie inne grupy ubezpieczeniowe??? np AiG, Liberty Direct, czy Hdi ....

z gory dzieki za opinie Smile
Powrót do góry
michalmajak

Czytelnik



Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Radom
Posiadane auto: Fiat Punto 2 1.9 JTD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Sie 2009, 18:37
Temat postu:

ubezpieczenie


kolego polecam ci przej sie po ubezpieczalniach ja jako kierowca w wieku 23 lat nie mam zadnych znizek i w wiekszosci ubezpieczalni mam 100% zwyzek jednakze ubezpieczylem swojego FIATA PUNTO 2 1.9 JTD z 2001 za 900 zlotych w interrisku oc ac nw
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Punto ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Punto »

Opinie o samochodach Fiat Punto - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Punto ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatPanda

44 900

2021r.

24 000 km

wielkopolskie

FiatDoblo

17 900

2010r.

236 914 km

łódzkie

FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie

FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System