Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Czy warto kupić elementy zawieszenia firmy GH ?


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m4jki

Dyskutant



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląsk
Posiadane auto: Bravo 1,2 16v 98/99r
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 20 Maj 2011, 20:08
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Czy warto kupić elementy zawieszenia firmy GH ?


wymienialem w pazdzierniku komplet amortyzatorow gazowych firmy GH i miesiac temu poszedl przedni amortyzator 0% skutecznosci ( przod : 0% i 70% tyl ok po 50%) to chyba slaby wynik jak na kilka miesiecy jezdzenia a zrobilem moze 4-5tys km max
Powrót do góry
marian7415

Czytelnik



Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): OPATÓW
Posiadane auto: FIAT, BRAVO, I, 1.4.12V, 1995
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 20 Lip 2011, 18:51
Temat postu:

amortyzatory GH


Witam.
Jestem tu nowy, posiadam Fiata Bravo 1.4 12v z 1995 chciałbym zapytać czy orientuje się ktoś jaki powinien być rozstaw dziur na zaczepie amortzyztora, chodzi mi o zaczep któru mocuje się do wahacza, Pytam ponieważ padły mi amorki Poszedłem do sklepu a Pan powiedział, że ma amortyzatory które pasują do tego zauta niezależnie od rocznika i silnika, czy może to być prawda, dodam że dwa tygodnie temu wymieniałem amorki w drugim aucie i kupiłem niby orginalne a tu niespodzianka rozstaw dziurek różnił się dosłownie o 3 milimetry musiłamel jedzić szukać w końcu kupiłem KAJABE i wszystko jest OK. Z tąd moje pytanie odnośnie fiata. Pozdrawiam !
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
adam789

Czytelnik



Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow
Posiadane auto: tipo
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 04 Paź 2017, 10:45
Temat postu:

zawieszenie


Świetnie mi się jeździ odkąd wstawiłem wahacze MS (strona firmy: master-sport.de), zdecydowanie pewniej czuję się za kółkiem nawet w gorszą pogodę.
Powrót do góry
martinrekk

Czytelnik



Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): kraków
Posiadane auto: chrysler
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 10 Sie 2018, 09:21
Temat postu:

wahacze


Wahacze Master Sport w zdecydowanej czołówce branżowej. Top 3 na pewno i jest duże zaufanie kierowców. Korzystam od dawna, nie mam problemów technicznych z nimi. No i jest znacznie taniej od gigantów. Tak naprawdę różnic produkcyjnych pomiędzy czołówką producentów wahaczy jest bardzo mało. Raczej już kwestia ceny, a tutaj http://www.master-sport.de/PL/productnews_1/ wygrywa zdecydowanie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatPunto 2012

9 800

2012r.

218 000 km

pomorskie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie

Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie

FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

FiatGrande Punto

19 900

2012r.

147 134 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System