Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monseigneur

Czytelnik



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: cc700 1994
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 28 Kwi 2007, 19:41
Temat postu:

Pedał hamulca opada na wzniesieniach


Mam taki problem: stojac na jakims wzniesieniu opada mi haulec...nie jest to spadek do samego końca ale nie wiem co jest przyczyna i boje sie ze kiedys poturlam sie w tyl:)hamulce wg mnie sa odpowietrzone:)
Drugi problem,nie wiem czy tak mozna w jednym temacie,ale mam problem z elektryka...przy bazie bezpiecznikow z boku całego pudeła jest jakis przekaznik..on jest caly cza scieply,wrecz goracy nawet gdy silnik nie pracuje.Poza tym po kolei padaly mi glosniki w radiu.
Powrót do góry
Bandi

Debiutant



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 26

Posiadane auto: Punto 55
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 28 Kwi 2007, 20:44
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach


Rozumuję z tego ,że dzieje się to podczas hamowania na postoju! Sprawdż czy nie ubywa ci płynu hamulcowego , jezeli tak to gdzieś wycieka (sprawdz czy któreś z kół nie jest mokre od wewn. strony. A jeżeli nie ubywa to możliwe ze pompa hamulcowa przepuszcza i trzeba ją wymienić.
_________________
bandi
Powrót do góry
gadu-gadu
monseigneur

Czytelnik



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: cc700 1994
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 29 Kwi 2007, 16:16
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach


Tak sie dzieje kiedy stoje na wzniesieniu i po pewnym czasie peadl zaczyna opadac...ale dzieki za odpowiedz
a ta elektryka?o ile te hamulce wydaja sie mi ze leza w moim zasiegu to o tym [cenzura] przekazniku nie mam pojecia...bez niego nie mozna opdalic-rozrusznik kreci ale nie zalapuje.To jest ciagle cieple tak ma byc?
Powrót do góry
turbo
Moderator

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 162
Skąd jesteś (miejscowość / region):   
Posiadane auto:  
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 30 Kwi 2007, 00:12
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach


monseigneur napisał:
rozrusznik kreci ale nie zalapuje



Możliwe ,że silnik nie otrzymuje paliwa (elektrozawór) albo moduł zapłonowy nie dostaje napięcia zasilania albo jedno i drugie. Te metody stosowane są w układach odcięcia zapłonu -masz autoalarm? Każdy przekaźnik sie "jakoś tam" nagrzewa przy stałej pracy ,wynika to z przepływu prądu i jest to normalne. Natomiast przyczyny padania głośników szukaj w samym radiu, uszkodzeniu mógł ulec wzmacniacz wyjściowy i prąd stały niszczy Twoje głośniki. To tak z miejsca tyle mogę Tobie powiedzieć.
Powrót do góry
monseigneur

Czytelnik



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: cc700 1994
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 30 Kwi 2007, 21:01
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach


Nie mam autoalarmu,nic z tych rzeczy.Samochod generalnie jest ok ale troszke mnie ta elektrycznosc martwi-ciagle przepala mi sie rowniez bezpiecznik odpowiedzialny za swiatła awaryjne i lampke wewnatrz samochodu.Skoro piszesz ze padanie głosnika to wina radia to troche mnie uspokoiles, rozumiem mozna cos dokrecic,rozkrecic ale z elektrycznoscia to troche jestem na bakier:)
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 30 Kwi 2007, 21:01
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatTipo

66 300

2021r.

36 781 km

podkarpackie

FiatPunto

7 900

2005r.

190 172 km

łódzkie

FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

FiatPanda

8 900

2011r.

219 000 km

pomorskie

FiatUno

7 777

1997r.

60 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System