Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monseigneur

Czytelnik



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: cc700 1994
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 28 Kwi 2007, 19:41
Temat postu:

Pedał hamulca opada na wzniesieniach


Mam taki problem: stojac na jakims wzniesieniu opada mi haulec...nie jest to spadek do samego końca ale nie wiem co jest przyczyna i boje sie ze kiedys poturlam sie w tyl:)hamulce wg mnie sa odpowietrzone:)
Drugi problem,nie wiem czy tak mozna w jednym temacie,ale mam problem z elektryka...przy bazie bezpiecznikow z boku całego pudeła jest jakis przekaznik..on jest caly cza scieply,wrecz goracy nawet gdy silnik nie pracuje.Poza tym po kolei padaly mi glosniki w radiu.
Powrót do góry
Bandi

Debiutant



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 26

Posiadane auto: Punto 55
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 28 Kwi 2007, 20:44
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach


Rozumuję z tego ,że dzieje się to podczas hamowania na postoju! Sprawdż czy nie ubywa ci płynu hamulcowego , jezeli tak to gdzieś wycieka (sprawdz czy któreś z kół nie jest mokre od wewn. strony. A jeżeli nie ubywa to możliwe ze pompa hamulcowa przepuszcza i trzeba ją wymienić.
_________________
bandi
Powrót do góry
gadu-gadu
monseigneur

Czytelnik



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: cc700 1994
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 29 Kwi 2007, 16:16
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach


Tak sie dzieje kiedy stoje na wzniesieniu i po pewnym czasie peadl zaczyna opadac...ale dzieki za odpowiedz
a ta elektryka?o ile te hamulce wydaja sie mi ze leza w moim zasiegu to o tym [cenzura] przekazniku nie mam pojecia...bez niego nie mozna opdalic-rozrusznik kreci ale nie zalapuje.To jest ciagle cieple tak ma byc?
Powrót do góry
turbo
Moderator

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 162
Skąd jesteś (miejscowość / region):   
Posiadane auto:  
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 30 Kwi 2007, 00:12
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach


monseigneur napisał:
rozrusznik kreci ale nie zalapuje



Możliwe ,że silnik nie otrzymuje paliwa (elektrozawór) albo moduł zapłonowy nie dostaje napięcia zasilania albo jedno i drugie. Te metody stosowane są w układach odcięcia zapłonu -masz autoalarm? Każdy przekaźnik sie "jakoś tam" nagrzewa przy stałej pracy ,wynika to z przepływu prądu i jest to normalne. Natomiast przyczyny padania głośników szukaj w samym radiu, uszkodzeniu mógł ulec wzmacniacz wyjściowy i prąd stały niszczy Twoje głośniki. To tak z miejsca tyle mogę Tobie powiedzieć.
Powrót do góry
monseigneur

Czytelnik



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: cc700 1994
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 30 Kwi 2007, 21:01
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Pedał hamulca opada na wzniesieniach


Nie mam autoalarmu,nic z tych rzeczy.Samochod generalnie jest ok ale troszke mnie ta elektrycznosc martwi-ciagle przepala mi sie rowniez bezpiecznik odpowiedzialny za swiatła awaryjne i lampke wewnatrz samochodu.Skoro piszesz ze padanie głosnika to wina radia to troche mnie uspokoiles, rozumiem mozna cos dokrecic,rozkrecic ale z elektrycznoscia to troche jestem na bakier:)
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 30 Kwi 2007, 21:01
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie

FiatBravo

13 900

2009r.

230 000 km

śląskie

FiatDoblo

51 537

2015r.

85 000 km

mazowieckie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System