Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) nie pali po nocy lub dłuższym postoju


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateos123831

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 311
Skąd jesteś (miejscowość / region): Włoszczowa/Kielce
Posiadane auto: Fiat CC 704 1994r. Gażnik Weber
Piwa: 3/8
Wysłany: Nie 26 Kwi 2009, 13:04
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) nie pali po nocy lub dłuższym postoju


"Stary szofer"dzieki za rade ale tez próbowałem zanim odpalałem odkreciłem korek w wlewie paliwa aby wyrównac cisnienie,a jesli chodzi o podpompowanie paliwa zawsze 4 razy przed wyciagnięciem ssania i pierwszym rozruchem... efekt wyglada tak załapie spali podpompowane paliwo i koniec jakby sam niemógł juz zassac..
Dodam iz mój gaznik Weber ustawiono w ten sposób że przy wciskaniu pedała gau do połowy jest powolne zabranie a po przekroczeniu połowy jakby verwy dostawał momentalne przyspieszenie..czyli wnioskowac niema jednakowych obrotów na pedale gazu:(może gaznik już czyms sie zabrudził?
Ile biora za czyszczenie webera?
pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi....co 2 głowy (i wiecej) to nie jedna:D

ps.dzis odpalił za 1 jak było ciepło i sucho:D
"odpowietrzyłem" zbiornik paliwa, 4 razy pedal gazu i 5s jeden cylinder potem ok
_________________
Pasja i Miłośc Tworzenia Very Happy

Powrót do góry
gadu-gadu
dzulinio

Czytelnik



Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myszków
Posiadane auto: Fiat Cinquecento 899 SPi
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 25 Cze 2014, 21:12
Temat postu:

Mam Cinkusia 900 wtrysk i mam podobny problem HELP


Koledzy pomóżcie dopiero co zrobiłem tylni zawias to sie długo nie nacieszyłem rano zaczął kiepsko odpalać na początku jak by nie palił na wszystkich cylindrach jak sietroche zagrzeje jest normalnie, z tego co wyczytałem jutro spr stan świec bo nie wymieniałem jeszcze, mam go stosunkowo nie długo kilka mies. Wymieniłem tylko olej, płyn chłodniczy,filtry wszystkie, uszczelki pod miską i pod pokrywą zaworów, oraz tarcze i klocki magneti marelli. Ponadto ostatnio mi się zagotował choć płynu miał stan ok. Fakt upał był ale nie stałem w korku czy cuś ;c. Straszą mnie UPG że to wszystko może się do tego sprowadzać ale ile to kosztuje w cienkim ? tak żeby było dobrze i tanio ? wql się opłaca w takim ? Czekam na waszą pomoc i z góry dzięki Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.

10) audio. »

FiatDoblo

21 900

2010r.

290 000 km

mazowieckie

FiatTipo

36 000

2016r.

190 000 km

śląskie

FiatPanda

8 900

2011r.

219 000 km

pomorskie

FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie

FiatPanda

34 700

2015r.

220 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System