Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukaszKnw20

Debiutant



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): knurów

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Maj 2007, 22:18
Temat postu:

super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator


witam
kupilem cieniaska w marcu tego roku od znajomego mojego przyszlego tescia Laughing
ogolnie auto w dobrym stanie:) silnik ok,obroty nie faluja,silnik nie trzesie ani sie nie dlawi,wbrew opiniom ktore nieraz slysze,musze powiedziec ze mimo wszystko auto jest dosc dynamiczne,a jak na ta pojemnasc to wrecz jest bardzo dynamiczne... pod gorke(nawet bardzo stroma),czy tez chocby spod swiatel mozna nim ruszyc naprawde dosc szybko i zwinnie,rozpedza sie rowniez bez wiekszych problemow,predkosc na 4 biegu jest wystarczajaca ostatnio rozpedzilem sie do 120km/h i mialem bardzo duzo miejsca pod pedalem ,jestem pewny ze zamknie licznik na prostej,dodam ze szybko wskazowka znalazla miejsce przy 120 Razz
naprawde polecam cinquecento tymbardziej dla poczatkujacych,autko jest zwinne,wystarczajaco szybkie,pewnie sie prowadzi,dobra widocznosc a parkowanie to pikus Laughing
Ja mam pod maska japonski,sterowany elektronicznie gaznik AISAN ktory jest owiany bardzo zla slawa.... powiem tyle ze ja z nim nie mam zadnego problemu chodzi super,autko odpala za 1 razem na ssaniu z rana,a potem juz mozna bez ssnaia i tez odpala bez problemu.
POTWIERDZA SIE ZASADA ZE "JAK DBASZ TAK MASZ" ja dbam o swoje auto i jego motor(leje dobre paliwo i co 1500km dodaje formule do benzyny)dzieki temu ciesze sie z posiadania tego auta.wiem tez ze poprzedni wlasciciel o niego dbal,zreszta dal mi fakturki i ksiazke serwisowa,a tam wyczytalem ze auto bylo regularnie sprawdzane i ewentualnie naprawiane,to samo tyczy sie gaznika.
nie wiem czy mnie sie trafil tak dobry egzemplarz ale jestem w pelni z niego zadowolony i rzyczy wszystkim ktorzy chca kupic cinquecento,zeby nie mieli z nimi zadnych problemow.
recze za to ze cinqus to dobra furka o ile ma dobrych wlascicieli:)
Jesli chodzi o naprawy to co jakis czas byly w moim aucie wymieniane czesci ktore sie poprostu wyeksploatowaly tj amorki itp.i tu niestety trzeba przyznac ze w cinquecento niektore czesci sa niezbyt trwale i trzeba wymieniac ale to da sie przezyc bo wszystko jest wybitnie tanie:)
PODSUMOWUJAC:NIE MAM NIC DO ZARZUCENIA CINQUECENTO I OBY TAK DALEJ

pozdrawiam:)Smile
_________________
cinquecento fun:)Smile
Powrót do góry
Qkiz007

Stały Bywalec



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 169
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa / UK
Posiadane auto: Renault Laguna 1.8 16V 2002r
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 18 Maj 2007, 15:29
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator


Pojezdzisz z rok to bedziesz sobie plół w brodę że nie kupiłeś 900.
700 częściej się psują, fakt potwierdzony przez wszystkich znajomych jeżdżących 700, ale życzę jak najlepiej Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
beny_bass

Dyskutant



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice bydgoszczy
Posiadane auto: CC, Aisan, Benzyna, 704 cm, 95
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 13 Sie 2007, 14:01
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator


Witam

Ja już od ponad roku jezdżę cieniasem z 1995 z aisanem. tez sobie to auto chwale:) malo pali (miasto max 6) a na tr4asie to juz po prostu bajka. i do tej pory wymienilem tylko wydech (na dziurze pękł i miałem dźwięk ja ktraktorek;), wymienilem oponki i ostatnio po poczytaiu forum wezyki. no i filtry tylko i świece i śmiga równo:) aisana nie tykam za mocno choc bede musial ssanie naprawic. a tak to autko zloto i czesci tanie.

i nie pluje sobie w brode ze nie kupilem 900;)
Powrót do góry
manfred 2

Debiutant



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 16


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 14 Sie 2007, 19:50
Temat postu:

Aisan :evil:


Evil or Very Mad mam cc 700 aisana i mam z nim spore problemy. nie trzyma obrotów, nie pokzauje temperatury( nawet po wymianie czujnika) Evil or Very Mad . Ale są też plusy mało pali to fakt no i racja poleci 120km\h tylko co z tego jak gaśnie na "luzie".
Powrót do góry
beny_bass

Dyskutant



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice bydgoszczy
Posiadane auto: CC, Aisan, Benzyna, 704 cm, 95
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Sie 2007, 11:33
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator


jezeli ci gasnie to naprawde sprawdz weżyki no i ustaw obroty. co do temperatury to nie wiem nigdy nie mialem problemow ze wskaznikiem

tylko mam jedna fajna przypadłosc;) - skaczący prędkościomierz;) kto jeszcze tak ma??
_________________
cc 700 r95
AISAN BENZYNA
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 15 Sie 2007, 11:33
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
buhert

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 125
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław

Piwa: 2/0
Wysłany: Czw 16 Sie 2007, 20:27
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator


700 to porażka...lepiej kupić 900...a 1,1 to juz marzenie Very Happy
_________________
Fiat 125p rządzi
Powrót do góry
czterosuw

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska Polnocna

Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 17 Sie 2007, 08:32
Temat postu:

Re: Aisan :evil:


manfred 2 napisał:
Evil or Very Mad mam cc 700 aisana i mam z nim spore problemy. nie trzyma obrotów, nie pokzauje temperatury( nawet po wymianie czujnika) Evil or Very Mad . Ale są też plusy mało pali to fakt no i racja poleci 120km\h tylko co z tego jak gaśnie na "luzie".
Witm. Prawdopodobnie masz uszkodzony lub rozlaczony wezyk podcisnieniowy ,prowadzacy od zaworu powietrza dodatkowego do gaznika (wezyk powinien byc koloru czerwonego).Twoje Cinquecento to wersja z wskaznikiem temperatury cieczy chlodzacej, czy zostala dokonana modyfikacja ?
Powrót do góry
manfred 2

Debiutant



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 16


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Sie 2007, 12:04
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator


nie mam modyfikacji a na desce rozdzielczej mam prędkościomierz wskaźnik od paliwa i od cieczy i tyle nie wiem jaki to typ. Wink
Powrót do góry
manfred 2

Debiutant



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 16


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Sie 2007, 10:49
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator


beny_bass napisał:
jezeli ci gasnie to naprawde sprawdz weżyki no i ustaw obroty. co do temperatury to nie wiem nigdy nie mialem problemow ze wskaznikiem

tylko mam jedna fajna przypadłosc;) - skaczący prędkościomierz;) kto jeszcze tak ma??


Ja też tak mam. skacze mi wskazówka od 0 do 70 km\h.
ktoś musiał majstrować przy nim. Sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Grisza

Czytelnik



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): okolice Krakowa
Posiadane auto: Fiat cc704 1997 Aisan
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 12 Kwi 2008, 20:43
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator


ja swojego cc 700 aisan kupiłem niedawno, w b. dobrym stanie. Na początku też miałem problem z wolnymi obrotami. Okazało się że mam przebicie na wiązce kabli prowadzącej do centralki, po naprawie i wymianie wężyków autko śmiga jak trzeba. W mieście mało pali, spod świateł też bardzo żwawo rusza, mi osobiście się jeździ super Very Happy
_________________
"Dostrzec to co niedostrzegalne.Ogarnąć nieogarnięte"...
Powrót do góry
gadu-gadu
Bartek84

Auto Maniak



Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 1348
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: BMW E46 330i, VW Passat 2,5 TDI
Piwa: 3/0
Wysłany: Sro 16 Kwi 2008, 21:29
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) super furka:) CC700 1995 AISAN i katalizator


Manfred , Zdzisł@w, dział techniczny piętro niżej Wink
Powrót do góry
Timon 1

Czytelnik



Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: fiat cc
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Lis 2013, 23:18
Temat postu:

Fiat cc 700 z aisanem


Sam posiadam fiata cc z gażnikiem Aisana i z perspektywy czasu jestem z niego zadowolony jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Gdyby znalazł się dobry fachowiec co potrafił by mi go dobrze wyregulować był bym wdzięczny.
_________________
pumba
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


Fiat500L

31 900

2015r.

146 000 km

mazowieckie

Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie

FiatBravo

19 900

2011r.

185 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatTipo

53 900

2020r.

75 000 km

wielkopolskie

FiatPanda

43 900

2021r.

24 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System