Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat ) Jakie opinie o sklepie bilex.pl - Łódź



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek.d

Auto Maniak



Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 527
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: Ducato 244 2.3JTD, 2003
Piwa: 24/3
Wysłany: Pią 03 Lip 2009, 17:05
Temat postu:

Jakie opinie o sklepie bilex.pl - Łódź


Zamierzam zamówić u nich kilka części, miedzy innymi poduszkę skrzyni http://www.sklep.bilex.pl/produkty_szczegoly.php?idm=1&idp=4699 cena 131 (carserwis 210), odpisali że oryginalna. Ktoś kupował ?, można im zaufać ?
Powrót do góry
majas.wa

Auto Maniak



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 631
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: fiat
Piwa: 36/9
Wysłany: Pon 16 Lis 2009, 19:55
Temat postu:

bilex


To autoryzowany dealer Fiata więc pewnie części oryginalne. Carserwis zdziera narzucając sporą marżę, natomiast bilex sprzedaje chyba "po kosztach". To moje zdanie. Nic nie kupowałem (jeszcze) ale sądząc z obejrzenia strony pozycje warte uwagi.
Ja jak potrzebuję coś konkretnego to zamawiam części u Fiata na http://www.fiat-lancia-alfa.pl/. Bardzo fachowa pomoc i jak czegoś nie ma to sprowadzą szybko.
Ostatnio szukałem górnej pokrywy obudowy filtra powietrza do Sieny- w carserwisie owszem, ale kompletna za kilkaset zet i informacja że nigdzie nie dostanę elementów tylko komplet. A Oni wyszukali numer tej pokrywy (ta spisana z natury już nieaktywna), sprowadzili nowy oryginał za niewielkie pieniądze w kilka dni Smile
Tak powinien wyglądać prawdziwy sklep Fiata.
Próbowałeś u nich?
Powrót do góry
bartek.fij

Debiutant



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Fiat Stilo 1,2 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Sty 2010, 10:04
Temat postu:

bilex jest dla mnie marny


serwisowałem stilo w bilexie przez 3 lata, w tym naprawa po kolizji (facet wjechał mi w bagażnik)
generalnie mają drogo, zamienniki wciskająpo cenach oryginałów z innych sklepów z częściami, przez telefon zawsze mówią inną cenę niżjest faktycznie

co do napraw to są mało profesjonalni - z poduszką pow. będę jechał teraz 4 raz, bo nie potrafią porządnie pinu wymienić i co 2-3 mce wyskakują błędy,

przy naprawie pokolizyjnej nie chciało om sięnawet lampy wympontować, chociaż twierdzili że wymontowywali (przy wymianie żarówki 2 tyg po odbiorze auta znalazłem tam liście i kilo piachu, poza tym pod lampą jest mocowanie zderzaka, które było skrzywione przy kolizji i tak jużzostało)

dodatkowo nie dostałem samochodu zastępczego, bo podobno nie było, a gdy wychodziłem gość po mnie dostał (jako przedsiębiorcy podobno jest mu bardziej potrzebny, poza tym on serwisuje flote -3 auta a ja tylko jedno)

przy naprawie elektroniki naciągnęli mnie na nowy zestaw wskaźników 1700 zł, a przypadkowo wyszło że uszkodzona była wiązka kabli za 40 zł

podsumowując moje doświadczenia z bilexem są negatywne i to bardzo, dlatego nie polecam.
Powrót do góry
MeineLiebeBerta

Czytelnik



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: FIAT STILO
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 16 Lut 2011, 16:25
Temat postu:

Re: bilex jest dla mnie marny


Od grudnia 2010 do lutego br. już 3 wizyty w Bilexie po uprzednim odholowaniu tam samochodu. Za każdym razem ten sam problem (świeci się pomarańczowa kontrolka i napis "engine fault"), a co innego naprawiają. Nie muszę dodawać, że "przy okazji " odnajdują jakieś inne niecierpiące zwłoki usterki, jak np. zużyte opony (nomen omen kupione nówki Michelin w styczniu 2010 r.).
Powrót do góry
Sportlake

Debiutant



Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Fiat Doblo 1,9 JTD 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Mar 2011, 00:08
Temat postu:

Re: ( Fiat ) Jakie opinie o sklepie bilex.pl - Łódź


Jeśli o sklep z częsciami do Fiata chodzi.... to polecam Euro Fiat,Przędzalnia 13, mają też swoja strone wpiszcie w google euro-fiat, mają praktycznie wszystko, i częsci i wiedze i atrakcyjne ceny.. na tyle zakupów co u nich robiłem,raz tylko sie pomylili..i chyba tylko dlatego,ze obsługiwał mnie chłopak, ktory miał krotki staż w pracy..

Co Do Bilexu. Tez moge polecić.... raz coś kupiłem, o dziwo oryginał i było tanio. Ale..
Bilex kojarzy mi się niestety z mało rzetelna i fachową obsługa...Nietety Miene.. i Bartek mają racje....
Doblo po przegladzie i wymianie szczęk hamulcowych auto po 3 tygdoniach wróciło na lawecie bo w Zime!! po przejechanu 2 km beben z tyłu parzył :/
nie dostrzegli ze przetarł sie pancerz linki... brud ,korozja.. linka sie blokowała...
raczej nie polecam...
Bartek pisał,ze maja drogo.... można to przeżyć....ale oczekiwałbym,ze spotkam sie z bilexem po przejechaniu 20 tyś..nie po kilku tysiącach i 3 tygdonia!!!

Auto było Też w Alanie (ojca Stilo) po naprawie zawieszenia z przodu.... strasznie, ale to barzo strasznie Siagało w prawo!!! Więc opinia raczej... no,słaba 3.. Sam robiłem u nich rozrząd.. fakt zrobili ok,tylko ze ruszyli jakąs wiazke przewodów, ktora gdzieś zwierałą (tak tłumaczyli) i wsykawiła bład czujnika połozenia wału (albo Wałka- nie pamiętam dokładnie) wobec czego, kupili czujnik. bład nie zniknąl a za czunik wiadomo kto zapłacił...

Więc jeżeli znacie, kogoś kto NAPRAWDE umie zadbac o Fiata, dajcie namiary.... Nie muśi być Tani, Musi Być dobry i szybki.. Auto potrzebuje do pracy,wiec do mechanika powinienem z nim wpadać na przegląd.nie na naprawy.
pozdrawiam:)
_________________
FIAT - Fabbrica Italiana di Automobili Torino
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 19 Mar 2011, 00:08
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat ) Polecane warsztaty


FiatPanda

34 800

2016r.

65 000 km

śląskie

FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

FiatTipo

46 900

2021r.

72 000 km

mazowieckie

FiatTipo

66 300

2021r.

36 781 km

podkarpackie

Fiat500x

79 800

2021r.

29 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System