Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Bravo ) Blokujaca sie kierownica



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdalena_bruxa

Czytelnik



Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Cze 2007, 15:04
Temat postu:

Blokujaca sie kierownica


CC 704 z 96 r. mam go od prawie 3 miesiecy i czasem naprawde mnie wkurza. Kilka razy zdarzylo sie, ze zblokowala mu sie kierownica, ale tak ze ani drgnela po wlozeniu kluczyka nie szlo go przekrecic. Ktos mi powiedzial, ze wystarczy poruszac nia troche i zacisk sie zwolni ale jakos to nie daje efektow. Ostatnio wyprobowalam nowy trik, po prostu zwolnilam reczny i znajomy popchnal cienkiego go na parkingu ze dwa kroki dalej. Kierownica sie momentalnie odblokowala. Mam termin u mechanika ale dopiero za 2 tyg. Moze ktos wie co mu jest?
Powrót do góry
gadu-gadu
Maxiu

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 267
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wałbrzych
Posiadane auto: Fiat Albea 1.2 16 v EL 2003 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 22 Cze 2007, 23:25
Temat postu:

Re: ( Fiat Bravo ) Blokujaca sie kierownica


Very Happy

Hej

Może moja rada nic nie da ale u mnie na pewno działa , pisałaś że ktos Ci poradził zeby włożyć kluczyk i go przekręcić . Wiadomo że kluczyka nie da się przekręcić ale zobacz czy nawet jak masz zablokowaną kierownicę nie występują na niej lekkie luzy jeśli tak jest to włuz kluczyk do stacyjki i z niewielką siłą spróbuj go przekręcić a druga ręka poruszaj kierownicą też z wyczuciem kluczyk powinien bez problemu się przekręcić a blokada odblokowac ja z poczatku też tak miałem ale u mnie ten sposób działa naprawdę . Usiądz spokojnie i się nie denerwuj i pogmeraj kluczykiem i kierownicą Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Bravo »

Opinie o samochodach Fiat Bravo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Bravo ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatTipo

36 000

2016r.

190 000 km

śląskie

FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie

FiatPanda

34 700

2015r.

220 000 km

mazowieckie

FiatPunto 2012

9 800

2012r.

218 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System