Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Brava ) środek do uszczelniania układów wydechowych - WARTO??



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolan

Dyskutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 68
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rzeszów
Posiadane auto: Brava 1.6 16 V
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 04 Mar 2009, 23:20
Temat postu:

środek do uszczelniania układów wydechowych - WARTO??


mam nieszczelny układ wydechowy, nieszczelność polega na tym że po wymianie całego wydechu w miejscu przed pierwszym tłumikiem tam gdzie jest zacisk (obejma) jest nieszczelność i trochę to hałasuje, niestety na tyle że słychać to w środku. I mam takie pytanie co sądzicie na temat środków do uszczelniania układów wydechowych, ostatnio widziałem coś takiego jak GUN GUM. Warto to kupić? I czy takie rozwiązanie trochę posłuży?
Powrót do góry
gadu-gadu
peja8800

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 251
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Bravo 2 T-jet
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 05 Mar 2009, 09:14
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) środek do uszczelniania układów wydechowych - WARTO??


witam powiem ci tak moim zdaniem to nic nie daje poniewaz masz duzoe cisnienie i to odleci ja kupilem wlasnie to wydalem kase i na darmo
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
obi

Dyskutant



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: Fiat Marea 2.0 20v, 97
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Mar 2009, 17:46
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) środek do uszczelniania układów wydechowych - WARTO??


proponuje ci wymontowac wydech i uszczelnic pasta do uszczelniania tlumikow koszt ok 10 zl lub nawet mniej, roboty na 30 min, u mnie po takim zabiegu bylo wszystko ok
Powrót do góry
gadu-gadu
johnny40

Czytelnik



Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląsk
Posiadane auto: chevrolet rezzo 1,6 lpg, 2007r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 08 Wrz 2009, 19:25
Temat postu:

uszczelniacze wydechu


ja ostatnio uszczelniałem 2 duże dziury zaraz za łaczeniem z kolektorem wyd. takie 3 cm2 w dostawczaku, użyłem pasty do uczelniania za 10 zł i tasmy z siatki miedzianej.
Orginalne taśmy z tworzywa szt. dodawane do zestawu są do d... dlatego zastosowałem taśmę miedzianą do owinięcia dziur. Nie polecam taśmy aluminiowej z klejem , nie wytrzymują cisnienia spalin i nie trzymają się,może by zdały egzamin jakby je czymś jeszcze owinać .
Powrót do góry
adasienko

Stały Bywalec



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 134
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gniezno
Posiadane auto: Brava 1,2 16V HSX + LPG, Marea Weekend 1.9JTD HSX 2000 rok, obecnie Fiat Stilo kombi Dynamic 1.6 16V+lpg 2003r i Ford Fiesta 1.3 benz 2000r.
Piwa: 9/0
Wysłany: Wto 08 Wrz 2009, 21:38
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) środek do uszczelniania układów wydechowych - WARTO??


Hejka,

ja u taty w Uno uszczelniłem po wymianie tłumika "cementem do układów wydechowych" - tak się to jakoś nazywało. Choć w domieszce tego cementu jest jakieś coś silikonowe to i tak wypadło. Ale to samo coś - bo zostało mi tego po pierwszej aplikacji użyłem jeszcze raz. Zdjąłem jeszcze raz wymieniony tłumik, nałożyłem tego ustrojstwa w miejscu połączenia dwóch rur, zmontowałem wszystko w całość i od razu nie czekając aż się utwardzi jeszcze wepchnąłem jak się dało w miejsce szczeliny pomiędzy rurami i wreszcie zdało egzamin.

Pozdrawiam i powodzenia
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Wto 08 Wrz 2009, 21:38
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Brava »

Opinie o samochodach Fiat Brava - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Brava ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.


FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

FiatTipo

58 900

2020r.

51 000 km

mazowieckie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System