Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) Gdy jest zimny to się dławi!!


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dudekmotorek

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 201
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowieckie
Posiadane auto: Hyundai Tucson 2.0 pb/lpg- piwa??? dziękuję nie piję!
Piwa: 0/3
Wysłany: Czw 03 Wrz 2009, 09:41
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Gdy jest zimny to się dławi!!


Mysle ze to moze byc tzw"falszywe powietrze" tylko skad ono sie bierze i gdzie jest zaciagane byc moze to wada fabryczna Confused:Na zimnym gorzej odpala na cieplym szczegolnie w ciagu dnia nie ma problemu pojawia sie on natomiast rano po nocy lub po kilku dniach postoju.Problem jest mniejszy kiedy jest cieplo silnik odpala latwiej a juz dawno staralem sie dojsc do tego sam i zdazylem juz wymienic w miedzyczasie przewody,swiece, nawet modul,pompke paliwa tez wymienilem, mam nowy zbiornik paliwa.Paliwo nie spada zaplon ok.Przyczyna wiec tkwi w gazniku a czy lepszy jest ten czy Aisan Moje zdanie jest takie ze w cenie zaworu trojdroznego mozna kupic gaznik FOS a zawor jest juz niepotrzebny i odpada uzeranie sie z przewodami i wogole wszystkie problemy luzniej pod maska poza jedynym problemem opisanym powyzej.Po kupnie CC mialem ciagle cos do roboty przy AISANIE zzmienilem gaznik kupilem na szrocie nie byl nawet wyczyszczony i jezdze juz rok na nim zuzycie gazu na tym samym poziomie, benzyny nie wiem sluzy mi ona do odpalania i jazdy zima na male odleglosci a wtedy zuzycie jest duze.
_________________
Pierwszego TARPANA wyklepano mlotkami - historia lubi się powtarzać!!!
Powrót do góry
mateos123831

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 311
Skąd jesteś (miejscowość / region): Włoszczowa/Kielce
Posiadane auto: Fiat CC 704 1994r. Gażnik Weber
Piwa: 3/8
Wysłany: Pon 07 Wrz 2009, 10:42
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Gdy jest zimny to się dławi!!


Dokładnie możliwe ze są jakieś nieszczelności fabryczne już gdyz ja mam podobne gdy jest ciepło na dworze około 20 i więcej stopni odpala za 1 razem a gdy już około 15st. to 2 lub 3 raz.
Logiczne można stwierdzić że olej wtedy jest bardziej gesty i utrudnia rozruch ale to tylko moje spekulacje.
_________________
Pasja i Miłośc Tworzenia Very Happy

Powrót do góry
gadu-gadu
maciekf_ne

Debiutant



Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Elbląg
Posiadane auto: VW Passat, Fiat Cienquecento
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 18 Wrz 2009, 17:32
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) Gdy jest zimny to się dławi!!


Witam!!! Cieniasek mojej kobiety - naprawiony. Wymieniłem gaźnik z Aisona na Webera. Szok!!! To nie te auto, zrywny, cichszy i chyba spadło spalanie. Cała impreza wyniosła 480zł, 330zł kosztował gaźnik wraz gumową rurą i podstawką pod gaźnik oraz z przesyłką, 150 zł wziął mechanik i przy okazji naprawił centralny zamek i alarm.

Dziękuję wszystkim za wszelkie rady i sugestie, naprawdę nie warto się bawić w Aisonie, szkoda nerwów czasu i pieniążków.

Jeszcze raz dzięki za pomoc i pozdrawiam!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.

10) audio. »

FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

Fiat500x

79 800

2021r.

29 000 km

wielkopolskie

Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System