Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Ducato ) Potrzebuję opinii.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sey

Czytelnik



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Fiat,Ducato,Max,2,8idTd
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 27 Paź 2009, 22:01
Temat postu:

Potrzebuję opinii.


Witam Wszystkich serdecznie. Potrzebuje opinii na temat fiata ducato z roku 2005 z silnikiem 2,8JTD POWER 148KM ponieważ rozważam kupno takiego samochodziku. Obecnie jestem użytkownikiem Ducatki maxa z roku 1998 z silnikiem 2,8 Idtdi ogólnie rzecz ujmując z samochodu jestem zadowolony, spisuje się dobrze, bez większych niespodzianek:) Serdecznie proszę o pomoc... Smile
Powrót do góry
memus

Dyskutant



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 63
Skąd jesteś (miejscowość / region): chrzanów
Posiadane auto: fiat ducato 2.3 Mercedes Sprinter 315
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 30 Paź 2009, 20:54
Temat postu:

Re: ( Fiat Ducato ) Potrzebuję opinii.


witam dodam moja opinie choć nie posiadam wiedz mogę się mylić .

jeśli nie musisz to nie zmieniaj też rozważałem taką propozycje lecz popytałem około 10 ludzi co maja nowe ducato i strasznie ponoć kiła niema rzeczy żeby się nie popsuło i niema miesiąca żeby nie jechać na serwis

owszem wygląd zewnętrzny oraz komfort jazdy niema co porównywać jak i również przyspieszenie lecz wątpię w to żeby były tak mało awaryjne jak stare silniki 2,8 ijtd

lecz chętnie poczytam szczere wypowiedzi ludzi którzy posiadają takie ducato a nie z opowieści dziwnej treści
Powrót do góry
gadu-gadu
GERBERTO

Czytelnik



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dębno,zachodniopomorskie
Posiadane auto: Ducato 2.8 IDTD 4x4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 27 Sty 2010, 11:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Ducato ) Potrzebuję opinii.


Witam.Mam ducato 2.8 idtd na chwile obecną ma najechane 325ty.km smiga bez problemu.Jedynie taraz trzeba uszczeslic dolny blok silnika,co naj gorsze to trzeba wyjąć silnik.Aha no i linka prędkościomierza padła i blokada mostu nie działa ale to drobnostka.Polecam te autka a wszczegolnosci te silniki.Ducato cały czes ciąga przyczepe kampingową masa 2t,taka praca.
_________________
Ducato Combinato 2.8 IDTD 4X4
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
ARONS

Dyskutant



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): KOSZALIN
Posiadane auto: FIAT DUCATO
Piwa: 1/6
Wysłany: Sob 24 Kwi 2010, 19:59
Temat postu:

Re: Potrzebuję opini na temat: Fiat Ducato 2,8jtd power!!


Sey napisał:
Witam Wszystkich serdecznie. Potrzebuje opinii na temat fiata ducato z roku 2005 z silnikiem 2,8JTD POWER 148KM ponieważ rozważam kupno takiego samochodziku. Obecnie jestem użytkownikiem Ducatki maxa z roku 1998 z silnikiem 2,8 Idtdi ogólnie rzecz ujmując z samochodu jestem zadowolony, spisuje się dobrze, bez większych niespodzianek:) Serdecznie proszę o pomoc... Smile
jam mam też 2.8. jtd 127 km. i wstawiłem chipa lata jak szalony bez róznicy czy pust czy pełny,a spalane przy normalnej jeżdzie miasto 10l trasa 7.5, a jak fantazja poniesie to juz ile sie wleje tyle wypije, ale za to idzie jak szalony
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Ducato »

Opinie o samochodach Fiat Ducato - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Ducato ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatTipo

37 900

2016r.

190 000 km

śląskie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie

FiatTipo

48 900

2021r.

67 000 km

mazowieckie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie

FiatCroma

11 900

2007r.

255 000 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System