Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Brava ) Lacznik stabilizatora



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DAN1

Dyskutant



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 52
Skąd jesteś (miejscowość / region): KONIN WLKP
Posiadane auto: FIAT BRAVA 1,2 16V 2001r. wersja steel Peugot 308SW
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 01 Lis 2009, 23:24
Temat postu:

Lacznik stabilizatora


Witam czy wymiana lacznikow stabilizatora 1,2 poj to jakas trudnosc? Czy mozna ja samemu przeprowadzic w garazu z kanalem? Cos mi szmera w zawieszeniu w przodzie
Powrót do góry
Thalion

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 401
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrow Wielkopolski
Posiadane auto: Renault Vel Satis 3.5
Piwa: 10/7
Wysłany: Pon 02 Lis 2009, 01:52
Temat postu:

Re: Lacznik stabilizatora


DAN1 napisał:
Witam czy wymiana lacznikow stabilizatora 1,2 poj to jakas trudnosc? Czy mozna ja samemu przeprowadzic w garazu z kanalem? Cos mi szmera w zawieszeniu w przodzie

ja u siebie wymienialem amory wachacze laczniki i koncowki drazkow na podjezdzie bez kanalu i dalem rade a robilem to 1 raz:D
Mysle ze w 1.2 jest identycznie jak u mnie tzn laczniki stabilizatora trzymaja sie na 2 srubkach 15 i 17 o ile dobrze pamietam. Latwizna wymienic tylko kanal raczej nie bedzie potrzebny sciagniesz kolo i masz idealne dojscie do lacznika a z kanalu moze byc gorzej. I zeby lacznik przelozyc orzez dziure w wachaczu trzeba wachacz nadusic na dol najlepiej przelozyc w poprzek niego jakas deseczke breszke czy cos i dwoma rekami ostro nadusic a druga osoba niech ulozy lacznik stabilizatora. Ogolnie dasz rade bez problemu Very Happy
Powrót do góry
norbercik

Debiutant



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Brava 1.6 16v LPG 1996r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Lis 2009, 17:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) Lacznik stabilizatora


Też wymieniałem i to bez kanału tylko na podnośniku. Zdejmuje się całkiem spoko ale z założeniem miałem problem i odwrotnie niż kolega mówi wahacz musiałem podnosić do góry a drążek breszką naginać w dół. Jakoś poszło ale 2 os są potrzebne
Powrót do góry
Thalion

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 401
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrow Wielkopolski
Posiadane auto: Renault Vel Satis 3.5
Piwa: 10/7
Wysłany: Czw 05 Lis 2009, 03:23
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) Lacznik stabilizatora


norbercik napisał:
Też wymieniałem i to bez kanału tylko na podnośniku. Zdejmuje się całkiem spoko ale z założeniem miałem problem i odwrotnie niż kolega mówi wahacz musiałem podnosić do góry a drążek breszką naginać w dół. Jakoś poszło ale 2 os są potrzebne


zeby dokrecic od spodu lacznik to faktycznie trzeba bylo podnies wachacz. Ja postawilem auto na pinku jakims a podnosnik podlozylem pod wachacz i do gory
Powrót do góry
Farad

Czytelnik



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowiecie
Posiadane auto: fiat brava 1.2 16V
Piwa: 0/3
Wysłany: Pon 08 Sie 2016, 23:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) Lacznik stabilizatora


Przeglądam fora i nikt nie złaszał problemu ze zdjęciem łącznika z drążka stabilizatora. A mnie wlaśnie się coś takiego przytrafiło. Tak się "zlepiła" tuleja z drążkiem, że ani drgnie. Z całego łącznika pozostała już tylko tuleja wewnętrzna-resztę rozwaliłem. Ma ktoś pomysł jak ją ściągnąć z drążka ?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 08 Sie 2016, 23:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Brava »

Opinie o samochodach Fiat Brava - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Brava ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

FiatTipo

32 900

2017r.

142 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatFreemont

58 900

2013r.

150 000 km

mazowieckie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie

FiatSeicento

7 000

2000r.

70 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System