Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Brava ) Lacznik stabilizatora



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DAN1

Dyskutant



Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 52
Skąd jesteś (miejscowość / region): KONIN WLKP
Posiadane auto: FIAT BRAVA 1,2 16V 2001r. wersja steel Peugot 308SW
Piwa: 0/2
Wysłany: Nie 01 Lis 2009, 23:24
Temat postu:

Lacznik stabilizatora


Witam czy wymiana lacznikow stabilizatora 1,2 poj to jakas trudnosc? Czy mozna ja samemu przeprowadzic w garazu z kanalem? Cos mi szmera w zawieszeniu w przodzie
Powrót do góry
Thalion

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 401
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrow Wielkopolski
Posiadane auto: Renault Vel Satis 3.5
Piwa: 10/7
Wysłany: Pon 02 Lis 2009, 01:52
Temat postu:

Re: Lacznik stabilizatora


DAN1 napisał:
Witam czy wymiana lacznikow stabilizatora 1,2 poj to jakas trudnosc? Czy mozna ja samemu przeprowadzic w garazu z kanalem? Cos mi szmera w zawieszeniu w przodzie

ja u siebie wymienialem amory wachacze laczniki i koncowki drazkow na podjezdzie bez kanalu i dalem rade a robilem to 1 raz:D
Mysle ze w 1.2 jest identycznie jak u mnie tzn laczniki stabilizatora trzymaja sie na 2 srubkach 15 i 17 o ile dobrze pamietam. Latwizna wymienic tylko kanal raczej nie bedzie potrzebny sciagniesz kolo i masz idealne dojscie do lacznika a z kanalu moze byc gorzej. I zeby lacznik przelozyc orzez dziure w wachaczu trzeba wachacz nadusic na dol najlepiej przelozyc w poprzek niego jakas deseczke breszke czy cos i dwoma rekami ostro nadusic a druga osoba niech ulozy lacznik stabilizatora. Ogolnie dasz rade bez problemu Very Happy
Powrót do góry
norbercik

Debiutant



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Brava 1.6 16v LPG 1996r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Lis 2009, 17:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) Lacznik stabilizatora


Też wymieniałem i to bez kanału tylko na podnośniku. Zdejmuje się całkiem spoko ale z założeniem miałem problem i odwrotnie niż kolega mówi wahacz musiałem podnosić do góry a drążek breszką naginać w dół. Jakoś poszło ale 2 os są potrzebne
Powrót do góry
Thalion

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 401
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ostrow Wielkopolski
Posiadane auto: Renault Vel Satis 3.5
Piwa: 10/7
Wysłany: Czw 05 Lis 2009, 03:23
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) Lacznik stabilizatora


norbercik napisał:
Też wymieniałem i to bez kanału tylko na podnośniku. Zdejmuje się całkiem spoko ale z założeniem miałem problem i odwrotnie niż kolega mówi wahacz musiałem podnosić do góry a drążek breszką naginać w dół. Jakoś poszło ale 2 os są potrzebne


zeby dokrecic od spodu lacznik to faktycznie trzeba bylo podnies wachacz. Ja postawilem auto na pinku jakims a podnosnik podlozylem pod wachacz i do gory
Powrót do góry
Farad

Czytelnik



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowiecie
Posiadane auto: fiat brava 1.2 16V
Piwa: 0/3
Wysłany: Pon 08 Sie 2016, 23:11
Temat postu:

Re: ( Fiat Brava ) Lacznik stabilizatora


Przeglądam fora i nikt nie złaszał problemu ze zdjęciem łącznika z drążka stabilizatora. A mnie wlaśnie się coś takiego przytrafiło. Tak się "zlepiła" tuleja z drążkiem, że ani drgnie. Z całego łącznika pozostała już tylko tuleja wewnętrzna-resztę rozwaliłem. Ma ktoś pomysł jak ją ściągnąć z drążka ?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 08 Sie 2016, 23:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Brava ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Brava »

Opinie o samochodach Fiat Brava - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Brava ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie

FiatUno

7 777

1997r.

60 000 km

śląskie

FiatFreemont

58 900

2013r.

150 000 km

mazowieckie

FiatTipo

49 900

2021r.

69 000 km

mazowieckie

FiatDoblo

17 900

2010r.

236 914 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System