Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pablo1815

Debiutant



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 45
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 10:14
Temat postu:

CC 700 i rumience :P


Niema to jak stare dobre poczciew cinquecento, jestem szczesliwym posiadaczem tego samochodziku, mam wersje ED z '95 roku i do miasta to jest naprawde super autko, brakuje w nim troszke mocy ale jak sie jezdzi samemu to mozna sie troszke pocieszyc z jazdy bo to 150 jeszcze da sie z niego wykrecic Smile a wiekszych komplikacji w nim niema takiewc mozna samemu "dopieszczac" ten samochodzik... Very Happy Twisted Evil
_________________
Pawlooo


CC 4ever...
Powrót do góry
gadu-gadu
KrOOpekkk

Stały Bywalec



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 206


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 13:26
Temat postu:

Re: CC 700 i rumience :P


pablo1815 napisał:
ale jak sie jezdzi samemu to mozna sie troszke pocieszyc z jazdy bo to 150 jeszcze da sie z niego wykrecic Smile
z przepaści jak już koła nie mają przyczepności z podłożem.
Powrót do góry
gadu-gadu
czterosuw

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska Polnocna

Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 15:31
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


Spraw by auto mialo caly czas z gorki zakladajac na tyl wieksze kola, to dodatkowo zuzycie paliwa spadnie prawie do zera. Wink
Powrót do góry
pablo1815

Debiutant



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 45
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 15:36
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


Niepowiem bo z gorki bylo ale tyle to autko wyciaglo...


Nie przekonasz sie poki nie sprobujesz Smile
_________________
Pawlooo


CC 4ever...
Powrót do góry
gadu-gadu
czterosuw

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska Polnocna

Piwa: 1/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 16:21
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


a wskaznik predkosci oszalal, raz wskazuje 150 raz 0 ?

Ostatnio zmieniony przez czterosuw dnia Pon 27 Sie 2007, 18:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 16:21
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
thomecheck1986

Debiutant



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chrzanów

Piwa: 2/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 17:33
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


Moja 700 gdy ją jeszcze posiadałem, na autostradzie z pełnym bagażnikiem i 3-ma posażerami ciągnęła 130 km/h, choć oczywiście po dość długim rozpędzie, no i po płaskiej drodze, pomimo gazu do dechy na najmniejszym wzniesieniu traciła impet do 100 - 110, więc o dynamice nie mówmy w tym przypadku, choc potwierdzam, że jak się tankowało dobre paliwo, i butowało się silnik (a ja dałem jeszcze dodatkowo magnetyzery) to samemu dało się wycisnąć trochę dynamiki. Na kostce brukowej nawet piski z opon szły Razz. Samochód jest dobry dla kogoś, kto jeździ sam, bo rodzinny, to Cienki nie jest. Porażką jest cięgno rozrusznika w wersjach z gaźnikiem - psuło mi się to regularnie 2 razy do roku, bo zamiast zrobić porządną część, to Fiat dawał tam plastikowe, które pękały w niskich temperaturach. Raz nawet coś mi się zawiesiło w gaźniku przy wyciąganiu cięgna, tak, że silnik non stop był na bardzo głośnych zwiększonych obrotach, pomogła wizyta u mechanika i odchudzenie portfela Smile Ogólnie miło wspominam o autko, ale nie kupiłbym go drugi raz, ani nikomu bym nie polecił, bo części i naprawy dość drogie, nie pali najmniej, a przyjemność z jazdy nie zawsze jest. Niezbyt przyjemnym jest wąchanie spalin tych, którzy Cię wyprzedzają (a w CC to prawie wszyscy). Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
matompra

Debiutant



Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: AVEO 3D, Skoda Octavia Mint
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 20:36
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


hm, ja też kiedyś miałem CC700-moje pierwsze nowiutkie autko z 1999 roku, do dziś je najmilej wspominam ale niestety silnik to porażka, autko do pracy i nic więcej, przy prędkości 120km/h nie słyszałem pasażera z boku nie mówiąc o radiu. Autko wygodne i dość obszerne, wspaniała blacha ale dość dużo [cenzura]ł się ciągle psuło i tak szybko je sprzedałem i kupiłem felicję (?wspaniałe -tanie auto). Dzisiaj mam znowy fiata brava i chevroleta aveo, fajne ale to już nigdy nie będzie takie jak pierwszy w życiu samochód, pozdr.
ps,.. wycszyć można ten silnik i chodzi o wiele ciszej, jakby co to podpowiem. Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
KrOOpekkk

Stały Bywalec



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 206


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 21:01
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


matompra napisał:
wycszyć można ten silnik i chodzi o wiele ciszej, jakby co to podpowiem. Smile
podpowiedz, każdy chętnie to uczyni Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
matompra

Debiutant



Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: AVEO 3D, Skoda Octavia Mint
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Sie 2007, 21:17
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


co do wytłumienia to wiadmo najlepsze są maty wygłuszające ale drogie, ja to zrobiłem zwykła karimatą o ile pamiętam to taką z folią, wygłuszyć trzeba kanał gdzie jest lewarek biegu oraz wygłuszyć można dodatkowo, drzwi wewnątrz, podłogę pod stopami. Trochę roboty ale opłaca się, no i oczywiście klapę od silnika tylko uwaga na karimatę-tu trzeba dać z filią bo wysoka temperatura jest, czyli najogólniej wsadzić ją tam gdzie się da, im więcej to lepiej, ja miałem blokadę skrzyni biegów (fabryczną) i jak ją w fiacie zakłądali to musieli wyciąć większość gąbki wokół lewarka zmiany biegów stąd hałas, będzie ciszej a z pewnością dzwięk wytłuminy i o niższym tonie. To wszystko co się da zrobić nic więcej nie polecam bo szkoda zachodu, taki silnik i tyle. 700 tki to tanie autka były więc oszczędność fiata była znaczna w tym temacie i nalezy to poprawić.
Powrót do góry
gadu-gadu
elpolacco

Dyskutant



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 54
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sucha
Posiadane auto: Skoda Felicia 1.3 MPI 1998r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 07 Wrz 2007, 18:32
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


Ja również swojego CC mam z roku 1995 ED bez katalizatora Razz Samochód na gazie idzie po prostemu 140km/h Very Happy Kupiłem go od kuzynka, który przez założeniem gazu zamykał nim licznik, czyli 160km/h (ale od delikatnej pochyłej Wink ) Razz Tak po prostemu w 4 osoby 130km/h można jechać Razz natomiast w 5 to już lekko powyżej 120km/h.
O spalaniu nie będę wspominał Razz 2x większe przy mojej jeździe Wink
Powrót do góry
gadu-gadu
matompra

Debiutant



Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: AVEO 3D, Skoda Octavia Mint
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 07 Wrz 2007, 20:13
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


cóż, nie pamiętam czy ED to 700cm czy 900, ale jesli to 700 to podane parametry są dla mnie absurdalne, może i można cisnąć tyle ale chyba z górki i na granicy bezpieczeństwa dla podróżójących i zabujcze dla silnika, jeździłem SC 900 i owszem, tam te prędkości są realne ale nie w 700 cm!
Powrót do góry
gadu-gadu
KrOOpekkk

Stały Bywalec



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 206


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 07 Wrz 2007, 20:21
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


CC ED to 700-setki i ja wiecej niz 130 km/h z górki nie jechałem tą bestią i to musiałem się sporo narozpędzać.
Powrót do góry
gadu-gadu
matompra

Debiutant



Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 47
Skąd jesteś (miejscowość / region): Częstochowa
Posiadane auto: AVEO 3D, Skoda Octavia Mint
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 07 Wrz 2007, 22:34
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


dokładnie, mimo iż silnik 700 tka nie jest udanym silnikiem to ogólnie autko jest (było) bardzo wdzięczne i mile je wspominam. Ten model jest dobry na miasto i dla osób raczej samotnych niż dla rodziny, dobrze wykonane i dość obszerne, jednak w dzisiejszych czasach aut szybkich niestety nie sprawdza się i jazda tym autkiem to raczej katorga, dlatego wszystkim tym którzy myślą o zakupie tego modelu polecam minimum silnik 900 a nawet 1000 (sporting), ceny są niskie a frajda z jazdy o wiele lepsza. Obecnie jeźdżę fiatem brava 1600 i chevroletem aveo i muszę przyznać że oba posiadają dobre silniki (szczególnie fiat), są bezpieczniejsze i ładniejsze. No ale każdy wybiera to na co go stać. Wydaje mi się że fiat CC jest ładniejszy od SC mimo, iż jest starszym modelem. Oczywiście SC ma często lepsze wyposażenie i silnik a poziom zabezpieczenia antykorozyjnego i trwałość jest identyczna. SC po liftingu ostatnim wydaje mi sie że nie zyskał na atrakcyjności z wyglądu. Wspomaganie w tych autach również jest zbędne bo i autka sa lekkie. Jak ktoś myśli o rodzince to powinien wybrać raczej punto, chyba również udane autka moim zdaniem (szczególnie dwójka). Acha miłośnikom fiata polecam z używanych zdecydowanie fiata brava, szczególnie silnik 1600 (ponad 100 KM) jest super do tej masy nie mówiąc o dieslu. Brava jest ładna, wybija sie jej innowacyjny wygląd na tle innych aut nawet teraz. Wykonanie i reszta również na najwyższym poziomie -jeśli mówimy o autkach używanych. Mam nadzieję że nowe bravo podtrzyma tradycję fiata i będzie hitem. Tylko ta cena! No cóż nigdy jako nowe brava nie były tanie. Uwaga!!! Po zakupie aveo (mimo iż to dawne i obecne koreańczyki) zmieniłem diametralnie stosunek negatywny do aut koreańskich. Mam Aveo i mimo że silnik do szybkich nie należy (1200) to zaskoczył mnie bardzo mile. kolega kupił sparka, można mieć zastrzeżenia co do wyglądu, ale mówimy o autach tanich. Obecne koreańczyki są naprawde trwałe i co ciekawe super wyciszone, dzieki czemu jazda z małymi pojemościami silnika, daje duży komfort, więc nie krytykujmy chevroleta, warto zasiąść i przejechać się i wtedy je ocenić, nie z wyglądu. Aveo mam trzydrzwiowe i na tą klasę auta daje mnóstwo miejsca wewnątrz, polecam... Wersja 3D jest z wyglądu dynamiczniejsza i ładniejsza choć mniej komfortowa. Jakby ktoś chciał w tym temacie poklikać zapraszam.
Powrót do góry
gadu-gadu
tyszek

Czytelnik



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 2

Posiadane auto: Fiat Cinquecento 700ED 1996
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Mar 2008, 00:49
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


ja też jestem posiadaczem cinquecento 700 ED aisan 96rok i jechałem najszybciej 145 a do 130 dochodzi bez problemu.
_________________
tyszek
Powrót do góry
jagucio

Debiutant



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kutno
Posiadane auto: Cinquecento 704LPG ED
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 10 Gru 2008, 21:36
Temat postu:

Re: ( Fiat Cinquecento ) CC 700 i rumience :P


Jak tak czytam te wasze predkosci, to nie wiem czy sie smiac, czy zalamywac... Jak swgo kuupilem to mi sie udalo raz 130km/h poleciec (na gazie)... A teraz tylko 110... Ale nowe serce, o pojemnosci 1.2 juz czeka ;]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Cinquecento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Cinquecento »

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Cinquecento ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatDoblo

51 537

2015r.

85 000 km

mazowieckie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie

FiatBravo

19 900

2011r.

185 000 km

kujawsko-pomorskie

Fiat500x

86 900

2020r.

41 000 km

mazowieckie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System