Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) kupno stilo


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sosnowiczanin

Debiutant



Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec
Posiadane auto: Fiat Stilo 1,9 JTD 3D
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 09 Gru 2009, 12:36
Temat postu:

kupno stilo


witam Wink
przymierzam sie do kupna stilo 3d 115jtd rocznik 2002-2004, jestem w stanie przeznaczyc na to max 22 tys zl ( wporywach 23 tys)
sa sadzicie na temat ponizszych ofert
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10832496
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10739383
http://moto.allegro.pl/item837847725_fiat_stilo_1_9_jtd_godny_uwagi.html

pozdrawiam
Powrót do góry
jax022
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1071
Skąd jesteś (miejscowość / region): zachod
Posiadane auto: stilo1,9 JTD 115 Wagon 2004
Piwa: 47/3
Wysłany: Sro 09 Gru 2009, 13:59
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


Auta są ładne, ceny nieniskie,wybieraj tylko to auto które ma udokumentowane: papiery do rejestracji, wymiane rozrządu i wymiane oleji i filtrów .Wymiana rozrządu z pompom wodną to ok.700zł olej z filtrami ok.450zł a rejestracja w kraju ok 1500zł.Jeżeli przygotowany i opłacone wstępnie to tylko Tobie zostanie zapłacić za tablice.
Powrót do góry
buhert

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 125
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław

Piwa: 2/0
Wysłany: Sro 09 Gru 2009, 23:10
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


pierwszy miał coś koło skrzyni robione bo przyciski się zapadły, może ktoś coś tam sobie grzebał Razz

o drugim Ci nic nie powiem bo denne zdjęcia i dla mnie przebieg za mały o jakieś 100tys Razz

ten trzeci według mnie najlepszy z całej ekipy, ale też trzeba gruntowanie sprawdzić co i jak
_________________
Fiat 125p rządzi
Powrót do góry
sosnowiczanin

Debiutant



Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec
Posiadane auto: Fiat Stilo 1,9 JTD 3D
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Gru 2009, 13:15
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


witam Wink
zdecydowałem sie zobaczec na zywo stilaka z pierwszego linku, wybralem sie z dwoma znajomymi w tym z jednym mechanikiem, auto wizualnie prezentuje sie nieziemsko, kolor bajka, przyciski przy biegach rzeczywiscie wscisniete do srodka, sprzedajacy tlumaczyl sie ze sprawdzal je i najwidoczniej ktos uzyl zbyt duzej sily i je wcisnal do srodka Very Happy no okey bylem sklonny uwierzyc, czasami sie tak zdarza silnik pracowal przyzwoicie, w srodku autko zadbane , siedzenia kierownica nie wytarte, ale znajomy mechanik zwrocil duza uwage na dzwi od storny kierowcy i jak sie w koncu okazalo byly one malowane wraz z przednim blotnikiem Wink podobno byly mocno czyms zarysowane
aha zapomnialbym dodac, rozrzad do zrobienia
generalnie autko super

pozdrawiam
Powrót do góry
buhert

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 125
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław

Piwa: 2/0
Wysłany: Nie 13 Gru 2009, 21:10
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


rozrząd do zrobienia dlatego że ktoś w ogóle nie robił i zaniedbał,

albo dlatego że przy 90 był robiony a teraz trochę cofnięty licznik ale i tak

wymiana musi być Razz
_________________
Fiat 125p rządzi
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 13 Gru 2009, 21:10
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
dawid006

Debiutant



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Stilo 3D 1.9JTD 115KM
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 18 Gru 2009, 20:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


Kupował ktoś u gościa z pierwszego linku (AUTO-HANDEL MAGIC
WYZWOLENIA 30 / OBOK "BIDY"
32-329 BOLESŁAW / OLKUSZ)? Może jakieś opinie na jego temat, bo sporo Stilaków się u niego przewija.


Ostatnio zmieniony przez dawid006 dnia Nie 20 Gru 2009, 12:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
burnout87

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 384
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Stilo 3D 1.9 JTD ~150KM '02, UNO 1.4ies '97, Movano 2.5 DTI '04
Piwa: 11/4
Wysłany: Sob 19 Gru 2009, 13:36
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


dawid006 napisał:
Kupował ktoś u gościa z pierwszego linku (AUTO-HANDEL MAGIC
WYZWOLENIA 30 / OBOK "BIDY"
32-329 BOLESŁAW / OLKUSZ)? Może jakieś opinie na jego temat, bo sporo Stilaków się u niego przewija.

P.S. Adres w drugim linku jest taki sam, ale inne numery telefonów i inna nazwa komisu. Wie ktoś coś na ten temat?


Z tego co jeden kolega pisał na tym forum to sprzedawca ten lubi bawić się w przekładki, tzn. fotele i wyposażenie przekładać z innych stilo Very Happy

Ja u tego Pana oglądałem stilo ale wtedy jeszcze nie prowadził komisu i muszę powiedzieć że mieszane uczucie miałem.
Nieraz znajdzie się u niego fajny model ale wtedy też sporo kosztuje ;]
Powrót do góry
gadu-gadu
dawid006

Debiutant



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Stilo 3D 1.9JTD 115KM
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 19 Gru 2009, 15:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


Jeśli przekłada tylko części typu fotele, felgi itp. to chyba na plus dla niego. Gorzej jak spawa jedno auto z dwóch ;D
Powrót do góry
grygory84

Debiutant



Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): kambodża
Posiadane auto: maluch
Piwa: 0/5
Wysłany: Nie 20 Gru 2009, 10:27
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


Ja kupowałem właśnie u niego mojego Stilonka 6miesięcy temu. Zrobiłem rozrząd i zero dokładek śmiga jak salony. Miał wtedy z 3 sztuki na placu i po chwili zamiast zalet pokazał mi wady w 2. Sam z nich niebył zadowolony wiołem 3. I moge szczerze polecić tych gość.
Powrót do góry
dawid006

Debiutant



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Stilo 3D 1.9JTD 115KM
Piwa: 1/1
Wysłany: Nie 20 Gru 2009, 12:25
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


Ja wziąłem tego z pierwszego linku niebieskiego. Lewe drzwi (od strony kierowcy) jak kolega wyżej już pisał lakierowane, przód i tył cieniowany, aby nie było tego widać. Jak zbadaliśmy grubość lakieru to wszystko się zgadzało. Ponadto do zrobienia rozrząd, filtr paliwa bo cieknie. Chciałem na szybko znaleźć felgi używane. Zjeździłem z kolegą kilka miejscowości na północ od Olkusza i okazało się, że nie jest łatwo o felgi do Stilo.

Pech chciał, że dzień po kupnie i dojechaniu do Krakowa padł mi akumulator. W innym temacie widziałem, że przy tych mrozach to nie tylko mój problem.

Mam nadzieję, że podobnie jak grygory84 będę zadowolony.

P.S. Czy jest ktoś z Krakowa kto mógłby dzisiaj pożyczyć prostownik? Wiem, że są w Tesco do kupienia, ale teraz nawet 50zł. to dla mnie spory wydatek. Z góry dzięki za pomoc.
Powrót do góry
sosnowiczanin

Debiutant



Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec
Posiadane auto: Fiat Stilo 1,9 JTD 3D
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 20 Gru 2009, 15:42
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


no to widze ze ten niebieski stilak znalazl wlasciciela Wink mozna wiedziec ile urwales z ceny ?Very Happy hehe
Powrót do góry
aXon82

Czytelnik



Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: punto
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 13 Lut 2010, 08:06
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


Witam.
Chcialbym odswiezyc (odsniezyc?) temat co do pana i firmy z Olkusza.
Bywaja u niego dosc czesto ladnie prezentujace sie stilaki.
Chaiilbym sie dowiedziec jakie odczucia mieli Ci co kupili tam stilo (lub inny samochod)
Czy warto czy koles jest 'cfaniaczkiem' czy ma serce i raczej mowi prawde i za bardzo nie sciemnia... ?

Wolalbym od razu dowiedziec sie od sprzedajacego co ma nie tak samochod a nie pozniej plakac ze to ze to...
Wiadomo ze samochody uzywane beda mialy wady czy cos do zrobienia, wymianienia ale po takich informacjach decydujesz sie na te minusy i wiesz co masz do zrobienia.

osobiscie wolalbym wiedziec wszystko.. czy byl bity, jak bity, co nie dziala.. nie dyskwalifikowalbym takiego auta.. wrecz przeciwnie - taka oferte uznalbym za warta rozpatrzenia a nie cos w stylu "panie.. nie bity, licznik nie zmieniony, igła!" - a pozniej na start 5tysiecy zlotych zeby wogole odpali.. l juz -niestety- kupiony... Wink

pozdrawiam i czekam na informacje o "Olkuszu" Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
dawid006

Debiutant



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 14
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Stilo 3D 1.9JTD 115KM
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 13 Lut 2010, 11:06
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) kupno stilo


Kupowałem u tych Panów stilona 2 miesiące temu. Pierwszy raz oglądałem go sam. Wtedy dowiedziałem się niemal na starcie, że rozrząd jest do wymiany. Dowiedziałem się też ile mniej więcej kosztuje jego wymiana. Drugą rzeczą był wyłamany ogranicznik w drzwiach kierowcy. Na kolejną wizytę przyjechałem z kolegą mechanikiem. Wtedy wyszło, że robiona była jedna strona. Lakierowane drzwi kierowcy. Zostało to potwierdzone podczas badania grubości lakieru. Pan z komisu posiada czujnik i można sobie to na miejscu sprawdzić. Niestety na pytanie dlaczego nie dowiedziałem się tego podczas gdy byłem pierwszy raz usłyszałem: "bo Pan nie pytał". Morał z tego taki, że trzeba na wszystko zwracać uwagę i o wszystko pytać.
Podczas wizyty na stacji diagnostycznej na kanale wszystko wyglądało ok, poza jednym szczegółem. Kapnęła na nas ropa! Wszyscy byliśmy przerażeni, łącznie z Panem z komisu. Na szczęście powód takiego stanu szybko znaleźliśmy. Ciekło z filtru paliwa, który i tak na starcie miałem zamiar wymienić. Po kupnie samochodu wyszło jeszcze tylko, że akumulator był sporo za słaby. Nadawał się do małego benzyniaka, a nie do sporego diesla. Brakowało mu jakiś 20Ah. Palić palił, ale najmniejszy mrozik jednonocny był dlań mordercą. Wymiana na nowy to jakieś 360zł. nieprzewidzianych wydatków. Na początku wymieniłem też olej oraz filtr paliwa, oleju i powietrza. Kilka osób zalecało mi taki zabieg po kupnie auta używanego. Podczas wymiany rozrządu mechanik powiedział mi że to był ostatni najlepszy moment aby to zrobić Wink Mogę z tego wnioskować, że licznik nie był kręcony bo było na nim tyle przy ilu Fiat zaleca pierwszą wymianę rozrządu. Od kupna przejechałem 1tys. km z hakiem i nic innego nie zauważyłem.
Ja nie znałem opinii osób, które już u Niego coś kupowały. Zaufałem głównie dlatego, że od dłuższego czasu obserwowałem poprzez ottomoto sporą ilość stilonów u tego gościa. Skoro gość ściągną tych aut w liczbie którą można liczyć już chyba w setkach powinien się na nich znać i wiedzieć co przywozić od sąsiadów za zachodniej granicy.
Powrót do góry
genius028

Czytelnik



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 24 Mar 2010, 13:45
Temat postu:

proszę o podpowiedź


witam mam mam na oku fiata stilo u tego pana i chciałem się zapytać na co zwracać uwagę przy kupnie tego samochodu, czy książka serwisowa może być wiarygodna? samochód ma panoramiczny dach więc jeżeli ktoś posiada takowego to proszę o opinię, a przy okazji chciałem zapytać ile można utargować z ceny,fiat jest 2003 r 1.9 jtd wyceniony na 19700
z góry dziękuję
Powrót do góry
cinus80

Czytelnik



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Stilo 3D 1,9 MultiJet 120KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 06 Sie 2011, 09:10
Temat postu:

Oszuści z Olukusza! UWAGA !


W internecie jest mnóstwo opinii o tej firmie - to oszuści - proszę się ich wystrzegać!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe


FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie

FiatUno

7 777

1997r.

60 000 km

śląskie

FiatPunto Evo

15 999

2012r.

200 800 km

wielkopolskie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie

FiatCroma

23 700

2009r.

160 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System