Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Problem z radiem Connect Nav



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prnit

Czytelnik



Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Stilo Abarth
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 10 Wrz 2014, 22:23
Temat postu:

Problem z radiem Connect Nav


Witam serdecznie na forum.

Jestem od niedawna właścicielem Fiata stilo i oczywiscie pisze bo mam problem z radiem/navigacją a mianowicie wszystko działało dobrze kilka dni radio normalnie grało, dzisiaj chwile chciałem się pobawić i testowo zadzwoniłem z radia, wszytko niby działało aż w pewnym momencie radio się zawiesiło i nie chciało sie wyłączyć.
Właczyłem auto i za chwile radio znowu się zrestartowało i włączyło...ale już bez opcji Radia i bez dzwięku z głośników, poprostu ikonki FM/AM/CD nie są nawet podswietlone i pokazuje sie opcja Audio Off w górnym prawym rogu, probówałem wszystkiego, robiłem ten test głośników (znalazłem na forum) i tak jakby zupełnie z radia nie wydobywał się żaden dzwięk..radio miało firmware 9.8 i przed chwilą zrobiłem upgrade na 11 i NIC, tak samo, zero odzewu....odłączyłem też aku na 3 godziny, nic nie pomogło. Pytanie mieliście kiedyś taki problem? albo moze znacie kogoś w Warszawie lub okolicach kto byłby w stanie naprawić to radyjko? pozdrawiam serdecznie prnit
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Elektryka/Elektronika/Komunikaty.


FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

FiatPunto 2012

9 800

2012r.

218 000 km

pomorskie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie

FiatDoblo

45 900

2019r.

154 252 km

śląskie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System