Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Fiat Stilo 1.9 JTD 2002



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrzej_worzniak

Debiutant



Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): London
Posiadane auto: Fiat Stlo 1.9 JTD 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 13 Paź 2007, 20:51
Temat postu:

Fiat Stilo 1.9 JTD 2002


Niech raz bede pierwszy Smile
Moje Stilo, to pierwszy Fiat w zyciorysie. Jest to zreszta jedyny fiat ktory mi sie podoba.
Samochod mnie urzekl Smile swoja bryla. To naprawde duzy czolg. Zawsze podobaly mi sie auta szerokie a chyba stilak, przynajmniej wizulanie jest najwiekszy. Wielkie, wygodne fotele, na szczescie mam czarna tapicerke. Duzo sie naszukalem takiego modelu bo nie bardzo podobaja mi sie te niebieskie kolory w srodku Fiatow. Wiadomo - kolory to rzecz indywidualna. Po za tym wypas, poduszki, asry, absy, czujniki parkowania i rozne takie bajery. Wczesniej moje samochody to mialy bajery typu zaglowki na przednich siedzeniach Smile
Silnik to poezja, polaczenie halasu traktoru z ciagiem samochodu sportowego. Auto ciagnie dobrze na kazdym biegu, spala malo.
Male minusy to:
- mogli lepiej zrobic te plastiki w srodku, sa takie troche nedzne, polaczenia z form wtryskowych sa czesto po widocznej stronie i do konca nieobrobione. Poprzedni wlasciciel urwal drzwiczki schowka od strony pasazera, podejrzewam slabe zawiasy.
- Zawieszenie skrzypi jak stary tapczan, to samo drzwi.


Jak na razie jestem bardzo zadowolony z auta.

Pozdrawiam Stilakowcow
_________________
Podróżuj bezpiecznie z portalem turystycznym dla Polaków z Wielkiej Brytanii i Irlandii www.wasza-trasa.co.uk


Ostatnio zmieniony przez andrzej_worzniak dnia Sob 03 Kwi 2010, 19:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
DeathAngel1105

Debiutant



Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 15


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 14 Paź 2007, 10:26
Temat postu:

Fiat Stilo


Miałem okazje kiedyś przez weekend jeździć Fiatem Stilo właśnie z silnikiem 1.9 JTD. Ma chyba 115 koni z tego co pamiętam i przy ruszaniu potrafi wgnieść w fotel. Nawet na górskich podjazdach nie brakowało mu mocy... A spalanie symboliczne, zrobiłem nim około 300 km spalając około 20l ON. To daje około 6,5l na 100 km... Normalnie bajka;) Cóż mogę powiedzieć odnośnie wyglądu... Z zewnątrz... połączenie ostrych rysów z miłą dla oka bryłą. Jeździłem 5 drzwiową wersją aczkolwiek bardziej podoba mi sie 3 drzwiowa. Chodzi mi głównie o duże lampy i ładne poprowadzenie tylnej linii, nie sprawiające wrażenia że ktoś odciął kawałek samochodu;) A wnętrze? W środku panuje miły klimacik... Dużo miejsca z przodu i z tyłu. Miałem do czynienia chyba z najbogatszą wersją wyposażenia. Klima dwu sferowa komplet poduszek, dobre audio ze zmieniarką, czujniki cofania i reszta bajerów... Nie mam większych zastrzeżeń co do tego samochodu... Również jestem jego zwolennikiem;)
Pozdrawiam
Powrót do góry
axel40

Debiutant



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 40
Skąd jesteś (miejscowość / region): W-wa
Posiadane auto: Fiat STILO 1.9 JTD 115 KM - to już było
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Paź 2007, 09:47
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Fiat Stilo 1.9 JTD 2002


No cóż mam STILO 1,9 JTD 115 KM ze wszystkim co musi miec samochód gadzetów od cholery łacznie z przesówną tylnią kanapą i regulowanymi z tylu oparciami.Może to glupie ale kiedys załozyłem sobie ze bede mieć własnie stilo i przyszedł 2007 rok i co? I mam Stilo. Marzenia się spełniają!!!!!!!!!!!!! Jest 100 X lepszy od Glofa i wyposazeniowo silnikowo i cenowo poza ty Golf to samochód jak sama marka VW mówi "SAMOCHÓD DLA LUDU" a Stilo dla ludzi którzy wiedzą co DOBRE. ZACHECAM DO KUPNA FIATA STILO
_________________
axel40
Fiat STILO 1,9JTD 2002r. - to już było
ALFA ROMEO 159 SW 1.9 JTDm 150KM 2006r.
Powrót do góry
AVENUS STUDIO

Czytelnik



Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 2

Posiadane auto: FIAT, STILO, 1.9 JTD
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Lip 2008, 14:31
Temat postu:

Fiat Stilo pełen konkret :]


Witam wszystkich serdecznie.

Własne się zapisałem na tym forum z tego względu ze jest rewelacyjne zawsze ciekawe porady które dużo mi ułatwiły w moim fiaciku Wink

Niedawno zakupiłem fiacika STILO 1.9 JTD ze skyWindow samochód pełen konkret ale ostatnia wymiana lewej żarówki przedniej strasznie mnie zaskoczyła Shocked

Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
mariuszJTD

Debiutant



Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opole
Posiadane auto: Fiat Stilo 1,9jtd 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 11 Paź 2008, 22:34
Temat postu:

re


Hehe żarówka mówisz. Tez drapalem sie po głowie jak to zrobic, ale sie udalo ,w samochodzie jestem zakochany jak w mojej dziewczynie, nawet jest troche zazdrosna hahaha silnik JTD 80 KM ale jedzie jak żaden inny spalanie HA najmniej podczas trasy 47 litrow na 1100km takiego auta ze swieca szukac, w srodku cisza i spokoj zeby nie obrotomierz to bym chcial odpalac silnik Very Happy i przestrzen dla pasazerow jest bardzo satysfakcjonujaca. Jednym słowem super. Pozdrawiam.
PS: panowie jeszcze w dziale ocen swoje auto mozna zamieścic zdjecia waszych samochodow serdecznie zapraszam
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sob 11 Paź 2008, 22:34
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
raggyxxl

Debiutant



Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 22
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: FIAT STILO 1.9 JTD 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Paź 2008, 23:07
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Fiat Stilo 1.9 JTD 2002


Właśnie dzisiaj spotkała mnie przyjemność wymiany lewej żarówki świateł mijania w moim aucie. Po przeczytaniu paru postów nie byłem optymistycznie nastawiony (naczytałem się o demontażu akumulatora i obudowy i 2 straconych godzinach) ale trafiłem też na posta w którym użytkownik twierdził że wymienia tę żarówkę w 20 min bez demontażu akumulatora. Spróbowałem i muszę przyznać że poszło lepiej niż myślałem. Czas operacyjny ok.20 min i nie trzeba było demontować akumulatora więc aż tak źle nie jest (chociaż odrobina cierpliwośści jest potrzebna).
Powrót do góry
Mirenty

Dyskutant



Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 50
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żnin
Posiadane auto: Fiat Croma 1.9 JTD, 16V
Piwa: 1/1
Wysłany: Wto 26 Maj 2009, 23:28
Temat postu:

Tamet stary jak . . . fiat ;-)


Witam All!!
Przyszła pora na zmiane auta i pomyslałem, że może teraz Fiat Stilo. Pewna odmiana po vaniku - Almera Tino, ale dzieci juz troszke wyrosły, foteliki i wózki wyniosłem na strych, wiec niech bedzie. Oczywiscie zostane przy dieslu. Wielu tu ma rację, że auto choc może byc czasem kaprysne to własnie stilak ma w sobie cos za co mozna je lubić. W końcu te 850 mln euro, które FIAT władował w konstrukcje tego auta i ktore prawie połozyło firme na łopatki było dobrze wydane. Jak tylko "ożenie" nissana (może ktos chetny ??!! Wink ) to z wiedzą zawarta na tym forum dokonam zakupu i sie pochwalę zakupem Wink
Pozdrawiam i mam nadzieje, że do szybkiego!!
Smile
Powrót do góry
Zomb

Czytelnik



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tychy
Posiadane auto: Stilo1.9 JTD 115, 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 04 Cze 2009, 11:42
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Fiat Stilo 1.9 JTD 2002


Witam

Posiadam Stilo z 2002 r z przebiegiem 110 000 silnik JTD 115 kucyków.
Przejechałem nim ok 15 tys km i śmiało mogę polecić autko.
Jazda to czysta przyjemność , silnik JTD to poezja , nie mam z nim żadnych problemów , zużycie oleju zerowe.
Jedyna rzecz którą robiłem do tej pory to wymiana żarówki, oraz radio(fabryczne) mi się 2 razy zawiesiło-wystarczyło odłączenie aku na 2 minuty i po sprawie.
Poza tym zero problemów.Spalanie ok 6 l/100.
Jest to mój pierwszy fiat -poza maluszkiem i nie żałuję wyboru.
Wersja 3 drzwiowa prezentuje się piknie , 5 drzwiowa już mniej , ale to jest oczywiście rzecz gustu.

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Stilo i z czystym sumieniem polecam Fiata!

Pozdrawiam Zomb
Powrót do góry
gadu-gadu
Konrad Wawa

Dyskutant



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa

Piwa: 2/2
Wysłany: Czw 12 Lis 2009, 10:39
Temat postu:

Moje uwagi i przemyślenia


Sytuacja zyciowa zmusiła mnie do zakupu trzeciego już w życiu Fiata tym razem padło na Stilo 1.9 JTD, kiedyś miałem Tipo 1.7 D i Uno 1.0 FIRE Smile

Przesiadłem się na Stilacza z LR Freelandera i powiem wam, że jestem miło zaskoczony

Auto bardzo wygodne i dobrze wyciszone, bdb wybiera nierówności i ma dynamiczny silnik oraz niezłe wyposażenie
Fiat zrobił duzy krok do przodu, auto wg mnie niczym nie odbiega od aut zachodnich, a do tego niskie ceny części zamiennych

W domu mamy jeszcze Lagune II iwięcej radości z jazdy daje mi Stilacz, jest zwarty, sztywny i zwinny, nie mam wrażenia, że urwie się jakiś przycisk albo boczek jak w Lagunie
Reasumując polecam Stilo bo to jest pełnowartościowe auto i mam mozlwiość porównania go z innymi autami

ps. żeby nie było tak różowo, w porównaniu z Corollą 1.4 D4D, Stilo jest głośne i ma mniejszą kulture pracy silnika, ale i tak jest nieźle, a do tego oszczędniejsze w spalaniu
Powrót do góry
Salen.

Czytelnik



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wałbrzych
Posiadane auto: Fiat Stilo 1.9 JTD 115 km 3D 2002r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 10 Lis 2010, 13:49
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Fiat Stilo 1.9 JTD 2002


Witam jestem tu nowy ale jakieś 2 miesiące temu zakupiłem Fiata Stilo 1.9 JTD 115km.

Nie mam pełnego wyposażenia ale to co potrzebne jest np. Zmieniarka na płyty, sabufer w bagażniku, sportowe zawieszenie, 17 calowe, Felgi komplet poduszek powietrznych, i jeszcze kilka jakiś bajer:D

Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam go wszystkim. Tani w utrzymaniu nie pali dużo części nie brakuje są dosyć tanie. Piękny z wyglądu jednym słowem Boskie autko. Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

10) Stilo »

FiatScudo

34 900

2009r.

306 683 km

mazowieckie

FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

Fiat500x

64 900

2019r.

55 000 km

mazowieckie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System