Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Ducato ) Ducato, resory tylnej osi różnice nowy a stary model



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RysiekWodniak

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódzkie

Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 29 Kwi 2011, 21:30
Temat postu:

Ducato, resory tylnej osi różnice nowy a stary model


Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post, wiec od razu z góry przepraszam za ewentualny zły wybór tematu:)
Nie posiadam samochodu marki Fiat, natomiast na Wasze forum sprowadza mnie dośc nietypowa sprawa, mianowicie od dwóch lat posiadam dwuosiową przyczepe zbudowaną przy użyciu dwóch osi z kanciatego Ducato produkowanego chyba do 94roku. Ostatnio pękły mi dwa pióra i zastanawiam się nad wymianą/przeróbką zawieszenia przyczepy, dodatkowo nie wiem czemu, ale nigdzie nie mogę dostac juz do teg typu resorów tulejek metalowo gumowych na przednie i tylne ucho resoru, a te ktore sobie wykombinuje bardzo szybko dostaja luzu i przyczepa tanczy na wszystkie strony!!! Sprzedawcy w sklepach wmawiaja mi ze osie które kupiłem musiały miec przerabiane tulejki i dlatego nic nie moga dobrac, tylko ze moja przyczepa ma dwie osie od różnych aut, wiec wątpię w taki zbieg okolicznosci ze dwoch włascicieli przerobiło sobe zawieszenie w taki sam sposób...Dlatego zastanawiam sie nad wstawieniem resorów od nowszego modelu gdzie dostępnosc czesci jest znacznie lepsza, czesto jest tak ze producenci w nowym modelu zmieniali bude, ale zawieszenie z malymi modyfikacjami pozostawalo stare. Wie może ktos czy resory w modelu od 1994 maja takie same wymiary jak w starym modelu??Chodzi mi głównie o szerokosc pióra i długosc.
Byłbym bardzo wdzięczny za podanie tych wymiarów, ewentualnie może ktos wie jakie oryginalne wymiary powinny miec resory w starym modelu do 1994 roku, chciałbym porównac je z moimi, bo moze faktycznie mam jakies "modyfikowane" oski??
Powrót do góry
RysiekWodniak

Czytelnik



Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódzkie

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 29 Maj 2011, 20:09
Temat postu:

Re: ( Fiat Ducato ) Ducato, resory tylnej osi różnice nowy a stary model


!!!Ludzie co z Wami?? Czy tu nikt nie może pomóc człowiekowi?? No ja rozumiem, ze może nikt z użytkowników tego forum nie użytkuje juz starego Ducato z którego ja mam osie, ale czy to tak ciężko wziąć miare do reki i zmierzyć długość i szerokość pióra w nowszym modelu żebym mógł sobie je porównać??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Ducato ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Ducato »

Opinie o samochodach Fiat Ducato - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Ducato ) Zawieszenie-układ hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatPunto Evo

15 900

2011r.

208 000 km

wielkopolskie

FiatScudo

34 900

2009r.

306 683 km

mazowieckie

FiatCroma

11 900

2007r.

255 000 km

łódzkie

Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System