Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Panda ) Problemy z kierownicą



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewik

Czytelnik



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 29 Lis 2007, 19:36
Temat postu:

Problemy z kierownicą


Moja kierownica bardzo lekko się kręci. Mam podstawową wersję pandy ( bez wspomagania). Mam auto od 3 lat. Przejechałam ponad 30 tys. km. Kierownica pracowała dobrze, ale od jakiegoś czasu bardzo luźno chodzi. Byłam w 2 serwisach fiata i u znajomego mechanika. Wszędzie te same uśmieszki i uwagi, że każdy by się cieszył. Niestety bardzo źle mi się prowadzi auto. Mam wrażenie, że kierownica po prostu zostanie mi w ręce bo tak lata. Z drugiej zaś strony samochód reaguje na ruch kierownicą. Zmiana dla mnie jest bardzo odczuwalna. Co to może być? Straciłam przyjemność z jazdy. Zawieszenie było sprawdzane, ustawiana geometria, podobno to coś to nie są luzy w układzie kierowniczym?! Proszę poradźcie mi coś!
Przy okazji czy po takim przebiegu należy coś zmieniać w hamulcach ( klocki, tarcze) czy jeszcze nie czas?
Powrót do góry
marek_3535
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1041
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Ford Fokus 1.6 diesel 2011r MODERATOR
Piwa: 43/16
Wysłany: Pią 30 Lis 2007, 10:31
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Problemy z kierownicą


Jeżeli chodzi o hamulce,to trzeba sprawdzić w jakim są stanie klocki,szczęki.Być może jeszcze nie wymagają wymiany.Jeżeli chodzi o kłopot z kierownicą,to faktycznie jest to nietypowy problem.A może w pani autku kierownica do tej pory chodziła z lekkimi oporami a teraz jest tak jak powinno być?Pozdrawiam-Marek.
Powrót do góry
ewik

Czytelnik



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 30 Lis 2007, 11:31
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Problemy z kierownicą


Być może tak jest. Ale przez 3 lata jazdy zdążyłam się już przyzwyczaić i obecna nagła zmiana wywołuje mój niepokój. Było mi dobrze z tymi lekkimi oporami ( o ile to jest tak właśnie). Postanowiłam drążyć temat i w przyszłym tygodniu odwiedzić kolejnego mechanika, gdyż obawiam się czy nie uległy zużyciu lub rozregulowaniu jakieś elementy układu kierowniczego.
Dziękuję za odpowiedź!
Powrót do góry
marek_3535
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1041
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Ford Fokus 1.6 diesel 2011r MODERATOR
Piwa: 43/16
Wysłany: Pią 30 Lis 2007, 13:59
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Problemy z kierownicą


Proszę zasięgnąć informacji w serwisie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Panda »

Opinie o samochodach Fiat Panda - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Panda ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


FiatGrande Punto

15 900

2009r.

147 000 km

śląskie

FiatCroma

11 900

2007r.

255 000 km

łódzkie

FiatScudo

34 900

2009r.

306 683 km

mazowieckie

Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatPanda

7 777

2004r.

164 800 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System