Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Panda ) Problemy z kierownicą



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewik

Czytelnik



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 29 Lis 2007, 19:36
Temat postu:

Problemy z kierownicą


Moja kierownica bardzo lekko się kręci. Mam podstawową wersję pandy ( bez wspomagania). Mam auto od 3 lat. Przejechałam ponad 30 tys. km. Kierownica pracowała dobrze, ale od jakiegoś czasu bardzo luźno chodzi. Byłam w 2 serwisach fiata i u znajomego mechanika. Wszędzie te same uśmieszki i uwagi, że każdy by się cieszył. Niestety bardzo źle mi się prowadzi auto. Mam wrażenie, że kierownica po prostu zostanie mi w ręce bo tak lata. Z drugiej zaś strony samochód reaguje na ruch kierownicą. Zmiana dla mnie jest bardzo odczuwalna. Co to może być? Straciłam przyjemność z jazdy. Zawieszenie było sprawdzane, ustawiana geometria, podobno to coś to nie są luzy w układzie kierowniczym?! Proszę poradźcie mi coś!
Przy okazji czy po takim przebiegu należy coś zmieniać w hamulcach ( klocki, tarcze) czy jeszcze nie czas?
Powrót do góry
marek_3535
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1041
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Ford Fokus 1.6 diesel 2011r MODERATOR
Piwa: 43/16
Wysłany: Pią 30 Lis 2007, 10:31
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Problemy z kierownicą


Jeżeli chodzi o hamulce,to trzeba sprawdzić w jakim są stanie klocki,szczęki.Być może jeszcze nie wymagają wymiany.Jeżeli chodzi o kłopot z kierownicą,to faktycznie jest to nietypowy problem.A może w pani autku kierownica do tej pory chodziła z lekkimi oporami a teraz jest tak jak powinno być?Pozdrawiam-Marek.
Powrót do góry
ewik

Czytelnik



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 30 Lis 2007, 11:31
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Problemy z kierownicą


Być może tak jest. Ale przez 3 lata jazdy zdążyłam się już przyzwyczaić i obecna nagła zmiana wywołuje mój niepokój. Było mi dobrze z tymi lekkimi oporami ( o ile to jest tak właśnie). Postanowiłam drążyć temat i w przyszłym tygodniu odwiedzić kolejnego mechanika, gdyż obawiam się czy nie uległy zużyciu lub rozregulowaniu jakieś elementy układu kierowniczego.
Dziękuję za odpowiedź!
Powrót do góry
marek_3535
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1041
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dąbrowa Górnicza
Posiadane auto: Ford Fokus 1.6 diesel 2011r MODERATOR
Piwa: 43/16
Wysłany: Pią 30 Lis 2007, 13:59
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Problemy z kierownicą


Proszę zasięgnąć informacji w serwisie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Panda »

Opinie o samochodach Fiat Panda - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Panda ) Zawieszenie-uklad hamulcowy-układ kierowniczy-układ jezdny.


Fiat500x

59 900

2016r.

100 670 km

warmińsko-mazurskie

FiatTipo

37 900

2016r.

190 000 km

śląskie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

Fiat500

52 900

2019r.

32 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatDoblo

17 900

2010r.

236 914 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System