Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Kupno stilo - pytanie o wyposażenie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B-real

Czytelnik



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Cze 2010, 13:15
Temat postu:

Kupno stilo - pytanie o wyposażenie


Witam, chciałbym się poradzić doświadczonych ludzi, mianowicie chce kupić Stilo, wersja 3D, ale zależy mi na wyposażeniu, konkretnie szukam takiego który:
1. miałby panoramiczny dach
2. wielofunkcyjną kierownicę (z tymi wszystkimi przyciskami, od radia itp)
3. skórzaną tapicerkę
4. nawigację

Jednak nie w wersji z silnikiem benzynowym 2.4!! Rocznik ok2003. Czy w ogóle ktoś z was się spotkał z taki stilo? Bo póki co nie mogę trafić takiego modelu, najczęściej brakuje tapicerki która jest zasyfiona (swoją droga nie wiem co ci ludzie robią z tymi samochodami). Będę wdzięczny za jakąś poradę.
Powrót do góry
szuleckt

Stały Bywalec



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 205
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa<->Pułtusk
Posiadane auto: Było: Fiat Stilo Abarth 2.4 R5 20V 3D Jest: Mercedes CLK 2.3 Kompressor Sport
Piwa: 7/3
Wysłany: Pią 11 Cze 2010, 14:04
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Kupno stilo - pytanie o wyposażenie


Będzie trudno. A dlaczego nie chcesz babarta? Jeśli założysz do niego dobre lpg to będzie tańszy w eksploatacji niż dyszel.
_________________
Airsoft - I'm lovin' it - www.asgpultusk.pl
Powrót do góry
SYLWESTERS7

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnogród
Posiadane auto: Fiat Stilo Abarth
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 11 Cze 2010, 18:25
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Kupno stilo - pytanie o wyposażenie


jak wyżej kolega napisał ciężko jest znaleść diesela albo mniejszy silnik niż 2.4 w fuul opcij, z tego co się spotkałem to tylko abarth ma takie wyposażenie. Co do skóry to rzeczywiście jest łatwa w utrzyamniu czystości ale mam inne auto w skórze i materiał jest o wiele bardziej wygodny i przyjemny, mniej się niszczy i nie nagrzewa się tak jak skóra, o która przy takiej temp jak dzisiaj u mnie 34 stopnie można się popażyć!! ja mam materiał i w środku jest czyściutki !! jak dbasz tak masz, silnik 2.4 jest starą konstrukcją żadnego turba itp przez co się nie gryzie z gazem i o wiele mniej awaryjny niż diesel!!
Powrót do góry
gadu-gadu
B-real

Czytelnik



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Cze 2010, 19:40
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Kupno stilo - pytanie o wyposażenie


Może macie rację, tak oglądam te stilo i jestem zachwycony, w abarth trochę mnie przeraziło spalanie ok 10l na taki mały samochodzik, ale rzeczywiście najczęściej widywałem takie wersje jakich właśnie szukam w wersji z silnikiem 2.4l. Jaki jest koszt zainstalowania takiej instalacji w tym samochodzie jeżeli mogę jeszcze zapytać?
Powrót do góry
SYLWESTERS7

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnogród
Posiadane auto: Fiat Stilo Abarth
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 12 Cze 2010, 07:51
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Kupno stilo - pytanie o wyposażenie


najlepsza instalacja podobno jaka jest za normalną kwotę to u mnie 3,300 za staga300 plus, podobno bardzo dobra, mi spala 11 gazu na 100km i moim zdaniem jest to mało gdyż koledze 1.8 też w stilo bierze podobnie a moc gdzie?? dzwięk silnika to muzyka dla uszu!! ja mam abartha i jestem niesamowicie zadowolony raktycznie zero awari jedynie to wymiana wachaczy i łączników oraz pęknięty przewód doprowadzający gaz do 1 cylindra ale to też pestka i wynika z używania!! ja za jakiś czas może sprzedam swojego gdyż chce się przesiąść na vectre c 3.2 v6 w wersij gts!
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Sob 12 Cze 2010, 07:51
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
decek_1984

Czytelnik



Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): suwałki
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 22 Lip 2010, 08:29
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Kupno stilo - pytanie o wyposażenie


no dobra panowie, śledzę kila forum dyskusyjnych na temat stilo i spotkałem się z wieloma opiniami na temat awaryjności automatu w 2,4L. Ponoć to słaba konstrukcja i się sypie. Sam w Ełku jeździłem stilaczem z komisu i przy zmianie biegów szarpało jakby mocy brakowało przy każdym przełożeniu i to tak mocno, że prawie nosem na szybie się znalazłem. Przy okazji ile kosztuje wymiana skrzyni w automacie i jaka jest jej żywotność ?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Decyzje zakupowe


FiatTipo

66 300

2021r.

36 781 km

podkarpackie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie

Fiat500x

79 800

2021r.

29 000 km

wielkopolskie

Fiat500

28 900

2015r.

157 250 km

lubelskie

FiatPanda

19 990

2006r.

237 561 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System