Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Palio & Fiat Siena ) Fiat Siena



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fiatsiena

Debiutant



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Siena 1.6HL(1997), BMW 320D E-46 (2004)
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 08 Gru 2007, 21:10
Temat postu:

Fiat Siena


Witam, jestem od 5 lat właścicielem Fiata Sieny 1,6HL z 1997r.Mimo upływu tych lat Siena mi sie coraz bardziej podobna tak jak i Palio( pozdro fo Arteq). Wygodne wnętrze, el.szyby, klima, poduszka powietrna kierowcy ( dokupiona osobno), duży bagażnik spełniają moje standardy. Mam o tym samochodzie dobre zdanie, ale jak w każdym samochodzi też sie coś psuje - mam obecnie na liczniku 135950km więc bardzo dużo. Wymieniałem:
akumulator- gdzies rok temu
tłumik- dwa lata temu
alternator ( to chyba normalne w tym modelu)
Po za tym nie miałem żadnych napraw.
Ciesze się bardzo, że moge użytkować wspaniałą Siene i mam kase ale nie spieszy mi sie jej zmieniac, moze wymienie ja na Fiat Novo Siena. Napiszcie tu co sądzicie o tym wspaniałym modelu. Jedni twierdzą, ze to nieudany model wlasciciele renaultow szczegónie meganów, bo są zazdrosni o białe lamborgini!Pozdro
_________________
Fiat Siena 1,6 16v HL i jesteś szpanerem:P Bmw sqad..
Powrót do góry
gadu-gadu
piotrlasso

Auto Maniak



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 892
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow

Piwa: 3/1
Wysłany: Nie 09 Gru 2007, 15:02
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Fiat Siena


nie czytaj co piszą użytkownicy renault bo bardziej zakręconego i drogiego auta w częściach jak renault chyba nie ma fiat jest ok jak trafisz na dobry model
_________________
piotr
Powrót do góry
czesiu77

Debiutant



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 27


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Gru 2007, 22:59
Temat postu:

Re: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Fiat Siena


jesli chodzi o siene z tym zespołem napedowym to jest chyba jednym najbardziej tam pasujacych i niejedna renowke lyknie z pod swiatel natomaist ja posiadam brave z tym samym silnikiem i jestem zadowolony a 135n tys to nie duzo jesli rozrzat byl wymieniony to jeszcze sporo przelata
muj kupiony byl po strzale paska i przy 152 tys po zdjeciu glowicy nie widac byl sladow zurzycia silnik ten jest wyjatkowo elastyczny i daje duzo przyjemnosci z jazdy natomiast w sjenie pewnie jeszcze iwecej
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Palio & Fiat Siena ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

FiatCroma

25 500

2009r.

160 000 km

śląskie

FiatQubo

16 900

2009r.

262 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatTipo

53 900

2020r.

75 000 km

wielkopolskie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System