Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Stilo ) Brak reakcji na pedał przyspieszenia ( gazu )



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwy05051986

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): jankowice
Posiadane auto: fiat stilo 1.6 16v 2002r 3 drzwi
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Lut 2010, 21:34
Temat postu:

Brak reakcji na pedał przyspieszenia ( gazu )


witam mam problem z fiatem stilo 1,6 16v podczas jazdy samochód nie reaguje na pedał gazu założyłem nową przepustnice i dalej to samo podłożyłem pedał gazu i tez bez zmian pojechałem do serwisu bosch po podłączeniu do kompa melduje jednostke sterującą przepustnicą zakłócenie działania i tam powiedzieli że jest problem ze sterownikiem to kazałem go naprawić zapłaciłem 800zł i dalej jest bez zmian pomocy pozdrawiam
Powrót do góry
zaki1989

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 1367
Skąd jesteś (miejscowość / region): pole
Posiadane auto: Opel Astra GTC 1.9 CDTI 150KM IDS+ (DPF OFF, nowy kolektor ssący ~ 170KM= niecałe 7s na 100 :) )
Piwa: 18/1
Wysłany: Nie 21 Lut 2010, 21:41
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Brak reakcji na pedał przyspieszenia ( gazu )


skoro zapłaciłeś za naprawę, i nic nie dało to jeź do nich spowrotem.. albo nich naprawią, albo nich oddają pieniądze, i wtedy jrdź do porzadnego mechanika..
Powrót do góry
siwy05051986

Czytelnik



Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): jankowice
Posiadane auto: fiat stilo 1.6 16v 2002r 3 drzwi
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 21 Lut 2010, 21:48
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Brak reakcji na pedał przyspieszenia ( gazu )


tak już zrobiłem i dalej nie dają sobie rady i czekam na kąkretne odpowiedzi dzięki
Powrót do góry
zibik76

Dyskutant



Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 73
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubelskie
Posiadane auto: czarnuch 1.8 5D LPG 05r. Punto 1.2 B+G 2011r.
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 10 Sie 2010, 21:43
Temat postu:

Check + pedał gazu


czy kolega znalazł rozwiązanie w/w problemu? bo u mnie 2 miesiące od zakupu Stilo 1.8 B+G 2005r. zaświecił mi się Check Engine ale samochód poza tym że trochę stracił mocy jeździł normalnie, byłem u mechanika podpiął kompa i wyszło że jakiś czujnik przepustnicy wariuje, wykasował 2 błędy i 2 dni było ok, dzisiaj ponownie zaświecił się Check Engine ale pedał gazu przestał reagować...po zatrzymaniu się i odpaleniu ponownie silnika pedał już reagował ale Check dalej się świeci, podobno kiedyś była przeprowadzona akcja naprawcza w ASO związana z pedałem gazu, czy ktoś mi powie o co chodzi i jak się tego pozbyć ?
Powrót do góry
gadu-gadu
fiat3

Debiutant



Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: FIAT STILO 1.6 16V SW
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 12 Sie 2010, 19:44
Temat postu:

Re: Check + pedał gazu


zibik76 napisał:
czy kolega znalazł rozwiązanie w/w problemu? bo u mnie 2 miesiące od zakupu Stilo 1.8 B+G 2005r. zaświecił mi się Check Engine ale samochód poza tym że trochę stracił mocy jeździł normalnie, byłem u mechanika podpiął kompa i wyszło że jakiś czujnik przepustnicy wariuje, wykasował 2 błędy i 2 dni było ok, dzisiaj ponownie zaświecił się Check Engine ale pedał gazu przestał reagować...po zatrzymaniu się i odpaleniu ponownie silnika pedał już reagował ale Check dalej się świeci, podobno kiedyś była przeprowadzona akcja naprawcza w ASO związana z pedałem gazu, czy ktoś mi powie o co chodzi i jak się tego pozbyć ?


Niestety twój problem to jak z każdym fiatem nowszej generacji do którego zakłada się gaz. A zwłaszcza do 1.8 bo to jest starego typu silnik od alfy trochę przerobiony przez fiata. Ładnie chodzi ale do czasu, tak samo było w omedze 2.5 TDS silnik od BMW po przeróbkach opla jak coś się działo to ze świecą szukać fachowca co się tym zajmie.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 12 Sie 2010, 19:44
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
paweldk

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 300
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Fiat Stilo 1.8 5D 2001 LPG
Piwa: 6/1
Wysłany: Czw 12 Sie 2010, 21:05
Temat postu:

Re: ( Fiat Stilo ) Brak reakcji na pedał przyspieszenia ( gazu )


Napisz jakie to były dokładnie błędy ( numery). Pytanie następne, czy na bank masz dobrze podregulowaną instalację a przede wszystkim dobrze zamontowaną. Napisz jakie masz podzespoły wsadzone ( wtryskiwacze, dysze, reduktor, sterownik)
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Stilo ) Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Stilo »

Opinie o samochodach Fiat Stilo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Stilo ) Nadwozie.


Fiat500

51 900

2019r.

32 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatFreemont

58 900

2013r.

150 000 km

mazowieckie

Fiat500

29 777

2013r.

86 000 km

pomorskie

FiatBravo

19 900

2011r.

185 000 km

kujawsko-pomorskie

FiatCroma

25 500

2009r.

160 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System