Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Marea ) Podświetlone lekko diody wew.obiegu i kimy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Marea ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomcio217

Czytelnik



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Marea Weekend 2.0
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Sie 2010, 17:33
Temat postu:

Podświetlone lekko diody wew.obiegu i kimy


Witam, mam taki problem, mianowicie tak jak w temacie podczas jazdy zobaczyłem, że lekko podświetlone są diody od wenętrzego obiegu i klimatyzacji te na guzikach poniżej pokręteł od wentylacji. Wraz z zapaleniem się tych lampek przestały działać nawiewy zupełnie. Szukałem na forum jednak nie znalazłem dokładnie takiego problemu jak mój. Dlatego chciałbym się zapytać czy ktoś z forumowiczów spotkał się z czymś takim? Może jakiś czujnik? Może należy przeczyścić cały układ nawiewów? Po wyłączeniu silnika diody te bardzo szybko tak migają lekko podswietlone. Moje auto to marea weekend 2.0 bez + gaz z 2000r wersja hlx.
Powrót do góry
kenzzoo

Auto Maniak



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 701
Skąd jesteś (miejscowość / region): Luboń Wlkp.
Posiadane auto: Obecne
Piwa: 30/0
Wysłany: Sob 21 Sie 2010, 19:44
Temat postu:

Re: ( Fiat Marea ) Podświetlone lekko diody wew.obiegu i kimy


Witaj kolego. Szybkie niganie diody od obiegu mówi nam o usterce silnika nawiewu. Czasami bywa tak że po prostu śniedzieje wtyczka od silnika i trzeba ją przeczyścić. Jeśli to nic nie da to trzeba sprawdzić silnik od nawiewu. Wyciągnięcie silnika : wykręcamy wkręt po prawej stronie obudowy nawiewu ( silnika ) i przekręcamu całość obudowy po poprzednim wyciągnięciu wtyczki od zasilania w prawo ( tak jak słoik twist ). Pozdrawiam. No fajnie jak by się jeszcze wypowiedzieli inni koledzy z forum, dlatego iż mogę się mylić. ( raczej to będzie powodem )
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Marea ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Marea »

Opinie o samochodach Fiat Marea - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Marea ) Wnętrze nadwozia-klimatyzacja-konsola-nawiew


FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

FiatPanda

19 990

2006r.

237 561 km

pomorskie

FiatDoblo

21 900

2010r.

290 000 km

mazowieckie

FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

FiatUno

7 777

1997r.

60 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System