Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Panda ) Panda 1,3 JTD Dynamic 2005



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarkom73

Czytelnik



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 5


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 31 Gru 2007, 10:40
Temat postu:

Panda 1,3 JTD Dynamic 2005


Kupilem ja w 2006 roku z wyprzedazy poprzedniego rocznika wersja JTD z ekonomicznym silnikiem troszke bardziej wypasiona niz na wersje dynamic przystalo troszke mnie zastanowila awaryjnosc tego autka bo po pierwszym polroczu zaczely sie sypac amortyzatory tylne laczniki stabilizatorow przednie wentylator dmuchawy klocki i tarcze przednie co mi odpowiedziano na temat chamulcy to mnie rozsmieszylo ze jezeli zglosilbym ten fakt po przejechaniu 10tys km to uznano by to jako wade fabryczna a ja to zglosilem przy przebiegu 11 tys km nastepna rzecz falowanie obrotow silnika przy dojezdzaniu do swiatel obroty silnika wariowaly spadaly do 500rpm a czasami nawet silnik gasl przez 3 miesiace auto jezdzilo na lawecie po roznych ASO w Polsce i nikt niewiedzial co mu jest dopiero zalecenie producenta na wymiane wiazki przewodow w komrze silnika dalo rade ale to jeszcze nic tydzien temu mialem nastepna awarie mianowicie Elektryczne wspomaganie kierownicy jest to dosc kosztowne i irytujace bo skonczyla mi sie wlasnie gwarancja podsumowujac jezeli chodzi o silnik bezawaryjny a cala reszta to poprostu Fiat prosze o opinie do tego tematu i jakies ciekawe wnioski moze wymienimy sie ciekawymi spostrzezeniami
POZDRAWIAM i zycze szczesliwego nowego roku 2008 i bezawaryjnego przebiegu kilometrow
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Panda »

Opinie o samochodach Fiat Panda - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Panda ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatTipo

47 900

2021r.

72 000 km

mazowieckie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

Fiat500

28 900

2015r.

157 250 km

lubelskie

FiatDoblo

41 900

2015r.

85 000 km

mazowieckie

FiatTipo

48 900

2021r.

66 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System