Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęściksiążkilinkitapetyopiniekredytdekoder VIN

Wiadomości motoryzacyjne

Test Fiat 500X 2.0 Multijet AWD Cross Plus
Po sukcesie rynkowym reaktywowanej pięćsetki, Fiat postanowił iść za ciosem i poszerzyć ofertę modeli z serii 500 o kolejne warianty. W ten sposób w gamie włoskiego producenta obok najpopularniejszego trzydrzwiowego hatchbacka 500, pojawiła się wersja cabrio 500C, rodzinny van 500L oraz przedstawiciel najprężniej ostatnio rozwijającego się segmentu SUV’ów i crossoverów 500X. więcej »
Test Fiat 500L 1.6 MultiJet II Trekking
Następca modelu Idea, nowy Fiat 500L zadebiutował podczas międzynarodowych targów samochodowych Geneva Motor Show w roku 2012. Auto zaliczane do segmentu B, stylistykę i wygląd nadwozia minivana zawdzięcza projektantowi Roberto Giolito, który był twórcą takich modeli jak 500 czy Multipla. Włoski producent odważnie wkroczył na rynek wprowadzając model o nieco odmiennym designie, jednoczenie rezygnując z nazwy Idea nadając mu przydomek 500L. więcej »
Motor Show 2014 – spełniona obietnica
Organizatorzy tegorocznej edycji największych w Polsce targów motoryzacyjnych MOTOR SHOW 2014 od dłuższego czasu przekonywali, że poziom wydarzenia będzie wyjątkowo wysoki, a dzięki skali uda się usatysfakcjonować zwiedzających z całego kraju. Czy cel został osiągnięty? Kto był, te wie. Kto nie mógł dotrzeć do Poznania, niech dokładnie czyta dalej! więcej »
Offroad Truck Test 2013
Offroad&Truck Test 2013 zakończył tegoroczny cykl jazd testowo-porównawczych organizowanych przez Agencję Motoryzacyjną Sierpowski. Po testach: „Winter”, „Kombi&MPV” i „Auto&Eco” zaproszeni goście mieli szansę przetestować crossovery, SUVy oraz pojazdy dostawcze. więcej »
Test Fiat Panda 0.9 Turbo LPG Lounge
Fiat Auto Poland powstał w 1992 roku na bazie Fabryki Samochodów Małolitrażowych. więcej »
Fiat 500S w Europie
Fiat przygotował specjalny pakiet sportowy dla modeli 500 oferowanych w Europie. więcej »
Dzisiaj mija 21 rocznica zejścia z taśmy ostatniego Fiata 125p
O rocznicy wspominamy, mimo że jest 'nieokrągła', bo i sam samochód do okrągłych nie należał :) więcej »
Dostawczak na miarę potrzeb
Czasy, kiedy polscy przedsiębiorcy musieli wybierać między Nysą, Żukiem lub Polonezem Truckiem, na szczęście minęły. Teraz wybór modeli jest niemal nieograniczony. Jakie pojazdy najlepiej sprawdzają się w firmach? To w dużej mierze zależy od specyfiki prowadzonego biznesu. więcej »
Fabryka Fiata w Bielsku na medal
Fiat Powertrain Technologies w Bielsku – Białej na poziomie złotego medalu wg światowej klasyfikacji organizacji produkcji WCM (World Class Manufacturing). więcej »
Nagrody flotowe - FLEET DERBY 2012
19 kwietnia 2012r. w warszawskim hotelu InterContinental odbyła się gala rozdania nagród FLEET DERBY 2012 w ramach flotowego testu samochodowego i plebiscytu na flotowe usługi i produkty. Laureaci tegorocznej edycji Fleet Derby otrzymali statuetki w 31 kategoriach: 16 samochodowych – określających poszczególne segmenty samochodów oraz 14 kategoriach definiujących najlepsze wg ogólnopolskiej branży flotowej - produkty i usługi flotowe. Dodatkowa statuetka – przyznana została także Motoryzacyjnej Marce Flotowej. więcej »

 Więcej aktualności auto-moto »
Copyright © www.Auto.pl 2003 - 2017 Created by idealneT and OM System