Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Panda ) Wygłuszanie drzwi pod AUDIO



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dani3llo

Dyskutant



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 91

Posiadane auto: ___ _Panda Dynamic 1,2 _ ___
Piwa: 2/1
Wysłany: Pią 04 Gru 2009, 19:31
Temat postu:

Wygłuszanie drzwi pod AUDIO


Witam, czytając wszystkie posty nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi wiec zakładam nowy POST.
Chciałbym wyciszyć wszystkie drzwi w samochodzie pod głośniki polecane na innych postach. Moje pytanie jak najlepiej to zrobić czy wyciszanie samych blach od środka da dużo lepszy efekt czy i otwory które są zasłonięte zwykłą folią fabryczną po usunięciu również pozaklejać? czy należy jakieś otwory zostawić? jakie maty? czy osłonkę tapicerki też czymś oklejać? i najważniejsze pytanie czy ta cała zabawa w FIATCIE PANDA coś da?
Powrót do góry
gadu-gadu
orko88

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 35
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siemianowice Śląskie
Posiadane auto: Fiat Panda 1.1 2005
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 04 Gru 2009, 20:24
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Wygłuszanie drzwi pod AUDIO


http://ene.nazwa.pl/fiatpanda/index.php?option=com_remository&Itemid=48&func=fileinfo&id=5

Polecam tą stronkę. Jest dużo fajnych tutoriali i myśle że znajdziesz odpowiedź na swoje pytania własnie w jednym z nich (o ile dobrze pamiętam jest właśnie w tym który wkleiłem). Ja osobiście okleiłbym tylko tylnią ścianę drzwi a fabryczną folię i boczki zostawiłbym w spokoju.
Z tego co słyszałem to efekt tego jest dosyć dobry i po względem polepszenia się jakości dźwięki i wyciszenia samochodu w codziennym użytkowaniu. Z tego co wiem to nie ma sensu wyciszać tylnych drzwi bo mają mały wpływ na ogólną jakoś dźwięku w całym samochodzie ale jeśli masz na to czas i pieniądze to polecam Smile Pozdro
Powrót do góry
dani3llo

Dyskutant



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 91

Posiadane auto: ___ _Panda Dynamic 1,2 _ ___
Piwa: 2/1
Wysłany: Pią 04 Gru 2009, 22:37
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Wygłuszanie drzwi pod AUDIO


A co z głośnikiem chyba nie powinien być od tyłu zasłonięty tą fabryczną folią a jedynie od górnej części osłonięty od wody?
Głośniki które grały dość fajnie w innym aucie zamontowane w tylnych drzwiach Pandy grają OKROPNIE ale obstawiam to ze drzwi są źle wygłuszone i folia zasłania odbicie głośnika.... mogę sie mylić...
Powrót do góry
gadu-gadu
s7owik

Debiutant



Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: stare ale jare
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 02 Sie 2012, 18:32
Temat postu:

SztukaWyciszania.pl


Chciałbym wyciszyć wszystkie drzwi w samochodzie pod głośniki polecane na innych postach. Moje pytanie jak najlepiej to zrobić czy wyciszanie samych blach od środka da dużo lepszy efekt czy i otwory które są zasłonięte zwykłą folią fabryczną po usunięciu również pozaklejać?


Pkt 22 RF.
Keram


Ostatnio zmieniony przez s7owik dnia Sob 21 Lut 2015, 01:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
waclek

Debiutant



Dołączył: 22 Sie 2012
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): wieś
Posiadane auto: przydałoby się nowe
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 21 Lut 2015, 20:34
Temat postu:

Re: ( Fiat Panda ) Wygłuszanie drzwi pod AUDIO


Tak, oni są świetni. Szkoda tylko, że troszku grosza trzeba na takie bajerki mieć. Gdybym był przy kasie to już dawno bym do nich uderzał.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 21 Lut 2015, 20:34
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Panda ) Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Panda »

Opinie o samochodach Fiat Panda - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Panda ) Nadwozie.


Fiat500L

36 000

2013r.

68 385 km

pomorskie

FiatTipo

35 300

2018r.

189 611 km

podkarpackie

FiatTipo

48 900

2021r.

67 000 km

mazowieckie

Fiat500L

31 900

2015r.

146 000 km

mazowieckie

FiatDoblo

21 900

2010r.

290 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System