Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Multipla ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
Wysłany: Sro 30 Sty 2008, 19:39
Temat postu:

Najbrzydsze auto świata!


Hey,
Już dawno nosiłem się z zamiarem napisania tego posta.
Czy ktoś z Was ma pojęcie czym kierował się, albo na jakich środkach trzeba być żeby tak paskudnie zaprojektować fiata?
W środku pewnie jest fajnie przestronny itd, ale według mnie ta bryła to przegięcie na maxa!
Jakiś Luidżi musiał być na wyjątkowych środkach, albo "zaskoczył" na miesiąc co spowodowało urodzenie się tego auta.
Może ja mam jakieś błędne odczucia to mnie uświadomcie, bo nie wierzę żeby te auta się dobrze sprzedawały.
Co gorsza wstyd tym się na dzielnicy pokazać.
Może niech dotychczasowi użytkownicy tych modeli mnie uświadomią że tak nie jest, oraz opiszą jakie zalety ma to auto że jednak jeżdżą po ulicach?
Ile razy bym tego czegoś nie widział to gęba mi się cieszy od ucha do ucha i dumny jestem coraz bardziej z tego że mam Bravo Laughing Twisted Evil
Coś niesamowitego
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
gadziorski99

Stały Bywalec



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 168
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Fiat marea wekeend 1,8 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Sty 2008, 22:44
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


A mnie on się nawet podoba Very Happy i nie psuje się widzisz jakieś posty?? nie ma ,bezawaryjny wózek poprostu Laughing
Powrót do góry
gadu-gadu
Ta-do

Czytelnik



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 8

Posiadane auto: Marycha 1,6 16v wiek: średni
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 12 Kwi 2008, 22:27
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


a co powiecie na "dwójkę" Multipli???
chodzi mi po głowie pomysł zakupu dwójeczki - co wy na nią??
Powrót do góry
fiatsiena

Debiutant



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość / region): Katowice
Posiadane auto: Fiat Siena 1.6HL(1997), BMW 320D E-46 (2004)
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Maj 2008, 20:00
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


Multipla to niestety porażka, najbrzydszy Fiat jaki widziałem, a widziałem już wszystkie modele Very Happy Hmmm.., ale dla rodziny (szczególnie po liftingu) jest OK i napewno lepsza od karykatury auta- Ulysse
_________________
Fiat Siena 1,6 16v HL i jesteś szpanerem:P Bmw sqad..
Powrót do góry
gadu-gadu
marea novitec

Stały Bywalec



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 220
Skąd jesteś (miejscowość / region): Cracow
Posiadane auto: STILO JTD 115 2003
Piwa: 4/5
Wysłany: Pią 03 Paź 2008, 00:41
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


To wszystko to kwestia gustu! Obycia z designem, zrozumiałością formy i troche sztuki. Dla mnie jest piękny! Gdy pierwszy raz go zobaczyłem to mi mina zrzedła - PRZYZNAJE - nawet przestraszył mnie! haha!

Z pewnością gdy człowiek obsługuje ten pojazd to zaczyna widzieć i wiedzieć o co chodzi, co to za pojazd, dlaczego tak a nie inaczej (nie jestem właścicielem Multipli ALE MARZE O NIEJ).

Osobiście uważam ten pojazd za Wzorzec. Myśle że NIE został zaprojektowany by być najpiękniejszym (...jak to zwykle bywa w ziemskich pojazdach), ale by służyć człowiekowi najlepiej jak się da (bez szczególnego względu na forme i kształty a ze względu na ergonomie), i właśnie ta dziwna "NIEPOUKŁADANA" nietypowa forma może się bardzo podobać. Ten samochód nie służy pokazaniu się sąsiadowi lub pokazania się na wsi przy kościele jak to robi się za pomocą Mercedesów i Audi. To całkiem inna bajka. Multipla to ERGONOMIA ! Ja moge tylko wyznać że widze w jej kształtach jakieś formy organiczne które niesamowicie dopasowują się do kształtów "koła" i "pędu" (nie widze tego w innych pojazdach tego typu: RENO czy VW). Forma bardziej jest dopasowana do KONSTRUKCJI. Podkreśle że pisze o wersji pierwszej. Z pewnościa to niszowy pojazd, moim zdaniem doceniają ten pojazd tylko użytkownicy, i pewnie ma więcej przeciwników którzy nigdy nie podróżowali tym pojazdem i oceniają pozornie produkt ( i dobrze bo jeździły by tylko multiple po drogach!).

Badania wskazują że podobają nam się (społeczeństwu) POJAZDY MECHANICZNE O TYPOWEJ SYLWETCE - zatem sedany i hatbacki najlepiej niemickich firm (bezpieczne, solidne i CHWALONE PRZEZ INNYCH), hah.

Uważam ze Multipla (JEDYNKA) swietnie rozbiła typową forme pojazdu na 2 częśći: POZIOME CZĘSCI! DWÓJKA już upożadkowana w formie źle wg mnie podkreśla proporcje auta: szyby względem dolnej czesci -> a to za sprawą tego że nie ma oddzielenia bryły tak jak to było w "jedynce". Ciekawe że nikt tego nie widzi i jak już to DWÓJKA jest bardziej doceniana.

POzdrawiam FANOW MULTIPLI

[/quote]

[/quote]


Ostatnio zmieniony przez marea novitec dnia Sob 10 Sty 2009, 00:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
gadu-gadu Wystawiono 2 piw(a)
Reklama








Wysłany: Pią 03 Paź 2008, 00:41
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
marea novitec

Stały Bywalec



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 220
Skąd jesteś (miejscowość / region): Cracow
Posiadane auto: STILO JTD 115 2003
Piwa: 4/5
Wysłany: Pią 03 Paź 2008, 01:07
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


aha , i jeszcze jedno ! NAJBRZYDSZE TO SĄ JAPOŃSKIE AUTA !!!!!!!
Powrót do góry
gadu-gadu Wystawiono 1 piw(a)
Endriu Tosterowski

Debiutant



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): SOSNOWIEC
Posiadane auto: MULTIPLA `99. 1,6+gaz.
Piwa: 1/4
Wysłany: Sro 25 Mar 2009, 22:00
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


Witam ! Właśnie kilka dni temu kupiłem Multiplę 1,6+gaz `99 i jest fajnie ! Super się prowadzi itd. Ale poszukuję schematów instalacji elektrycznej , czy ktoś być może mógłby udostępnić ??????????????????? Pozdro for ALL !!!
_________________
podstawą dobrej jazdy........ są koła !!!
Powrót do góry
gadu-gadu
ujtik

Czytelnik



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec
Posiadane auto: Multipla 1,9
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 12 Kwi 2009, 00:19
Temat postu:

Re: Najbrzydsze auto świata!


Spróbuj do środka Bravy wsadzić 4 pasażerów i 3 normalne rowery, do Multipli się da Smile
Powrót do góry
ar2r_w

Auto Maniak



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 500
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kołobrzeg
Posiadane auto: renault scenic privilege 1,9dci 102hp 2001r, Astra II 1,6 16V 2000r 100hp
Piwa: 26/23
Wysłany: Wto 23 Sie 2011, 17:20
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


Z gustami się nie dyskutuje, ja ilekroć spojrzę na multiplę to raz mi się podoba innym razem wcale, ale jedno jest pewne wywołuje masę emocji, nikt nie jest obojętny czy to pozytywnie czy negatywnie. Inne auta nas mijają i nawet ich nie dostrzegamy nawet nowego mercedesa (to dopiero ponure auta- za grosz fantazji), za multiplą obejrzy się każdy. Sam ostatnio myślę nad zamiana swojego szczeniaczka na multiplę Wink
Powrót do góry
cent1

Auto Maniak



Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 966
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakoff
Posiadane auto: różne
Piwa: 35/0
Wysłany: Sob 05 Maj 2012, 13:46
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


auto ma całkiem ładne wnetrze i jest 6cio osobowe lub jak kto woli 3+przestrzeń bagazowa.typowy zakup z rozsądku.
_________________
Fabrica Imitazione Automobili Tychy
Powrót do góry
marklex

Czytelnik



Dołączył: 06 Paź 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: Multipla 1,9 JTD
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Paź 2013, 19:57
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


Przywitam się bo to mój pierwszy post i od razu pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie Smile
jesli mówicie, że to takie brzydkie auto, to widocznie jest tak brzydkie że aż mi się podoba Smile
Jeżdżę tym jak mówicie "brzydalem" do dwóch lat i jeszcze prócz standardowych wymian przy zakupie i okresowych, nic się nie dzieje (co przy innych autach już dawno leciało). Najwygodniejsze auto jakie miałem a miałem ich wiele, no a do tego najoszczędniejsze w swoich gabarytach i przestrzeni ładunkowej. Nie zamieniłbym jej na inne auto i widocznie mam spaczony gust bo mi Multipla bardzo się podoba.
Powrót do góry
Mungo

Debiutant



Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Brzesko
Posiadane auto: brak
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 12 Lis 2013, 13:34
Temat postu:

Re: ( Fiat Multipla ) Najbrzydsze auto świata!


Tak mi się skojarzył kwejk z tym modelem:D

_________________
Pkt.22
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Multipla ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Multipla »

Opinie o samochodach Fiat Multipla - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Multipla ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


FiatPunto Evo

15 900

2011r.

208 000 km

wielkopolskie

Fiat500

31 900

2014r.

142 990 km

śląskie

FiatDoblo

17 900

2010r.

236 914 km

łódzkie

FiatUno

7 777

1997r.

60 000 km

śląskie

FiatTipo

36 000

2016r.

190 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System