Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Uno ) zgrzyt przy odpalaniu silnika fiat uno 0.9 2000



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Uno ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PawelGda95

Czytelnik



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Fiat uno 0.9 2000
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 29 Paź 2013, 23:52
Temat postu:

zgrzyt przy odpalaniu silnika fiat uno 0.9 2000


Witam, mam problem, otóż wczoraj 28.10.2013 r. gdy już mi się rezerwa zaświeciła to po odpaleniu silnika był niepokojący zgrzyt no i jak odpalił to dojechałem na stacje benzynową i zatankowałem 1/4 zbiornika i przy odpalaniu przy stacji był znów ten zgrzyt. Dojechałem do domu i dziś o 13 odpalam i po raz trzeci zgrzyt no ale odpalił to jadę. O godzinie 18:30 odpalam go i klapa, przekręcam kluczyk włączam zapłon wszystko okej i gdy chcę odpalić silnik to takie coś: "ty ty ty", no ale próbuje aż do skutku no i po którymś tam razie odpalił. Myślałem że akumulator no ale jak dojechałem do domu to go włączyłem znów i odpalił ale znów ten zgrzyt. 3 godziny później odpalam go 5 razy i za każdym razem odpalił ale przy okazji był ten zgrzyt. Ciekawe czy rano mi odpali ale to jutro się okaże, ale również przy odpaleniu na zimnym silniku samochód po prostu tak jak by telepie a jak sprawdzam tłumik to takie "brum brum" robi i się cały trzęsie i coś wylatuje z niego tak jak by woda "tak mi sie zdaję" auto było tankowane przez jakiś czas na kerfurze a ostatnio na lotosie. Dołączam filmik z tym zgrzytem przy odpalaniu.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=gvnfi0F7Jmk&feature=youtu.be

Proszę o jakieś dorady, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
free10

Auto Maniak



Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 607
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mysłowice
Posiadane auto: Daewoo tico 97r/było cc900 i uno
Piwa: 57/8
Wysłany: Sob 02 Lis 2013, 14:36
Temat postu:

Re: ( Fiat Uno ) zgrzyt przy odpalaniu silnika fiat uno 0.9 2000


ja tam zgrzytu nie słyszę.Możliwe,że coś z rozrusznikiem.
_________________
POSTAW PIWO ZA POMOC!!!!
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Uno ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Uno »

Opinie o samochodach Fiat Uno - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Uno ) Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.


FiatPanda

8 900

2011r.

219 000 km

pomorskie

FiatSedici

23 900

2010r.

137 000 km

małopolskie

FiatTipo

41 900

2018r.

56 000 km

mazowieckie

FiatDoblo

45 900

2019r.

154 252 km

śląskie

FiatTipo

36 000

2016r.

190 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System