Fiat

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Fiat Uno ) Przypadkowo wlana woda do baku...



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Uno ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lapstero

Czytelnik



Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rycerka Górna
Posiadane auto: Fiat Uno 900
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 05 Mar 2017, 04:41
Temat postu:

Przypadkowo wlana woda do baku...


Witam! Dwa dni temu niechcacy wlalem 0.5 litra wody do baku. Czesto tak robie ale do tej pory byla benzyna.. Uno ma instalacje gazowa wiec benzyne mam tylko do odpalania. Wiem.. moja nieuwaga.. pospiech.. Rozne sytuacje sie w zyciu przytrafiaja. Nie chce stracic pracy a auto jest mi w niej niezbedne szczegolnie ze malo pali.
A wiec tak wyglada biezaca sytuacja: Samochodem przyjechalem na szczescie do domu pod garaz. Chcialem dolac te 5l benz zeby rano nie bylo niespodzianek. Przynioslem baniak z garazu i zaczynam wlewac.. doslownie po chwili sie zorientowalem ale bylo juz za pozno.. zdazylem te pol litra na pewno wlac. Odpalilem szybko przelaczajac na gaz i wjechalem do garazu.. Jak mi nerwy przeszly na to co zrobilem wyciagnalem pompe paliwa.. baku nie demontowalem.. Resztki z dna baku szmatami odsaczylem do suchego.. W pompe wogole nie ingerowalem.. zamontowalem tak jak wyjalem.. zamontowalem rurki.. przewody zasilajace.. Wlalem 4 litry benzyny.. podlaczylem naladowany akumulator No i gdzies od godziny 14 w sobote do samego wieczora chodze sobie co jakies pol godziny probowac czy wreszcie moze teraz sie nuruchomi. Nie stalo sie tak az do teraz jak to do Was pisze.. Podczas rozruchu "chce zapalic ale nie moze".. raz nawet przez chwile na pol cylindra chodzil.. myslalem ze pomalu pomalu.. ale nie da rady.. Wiem ze w niedziele sie odpoczywa ale od rana musze cos wymyslic i mam nadzieje ze Panstwo mi pomozecie jakas rada bo w poniedzialek lub wtorek bede musial sie na bezrobocie sie rejestrowac.. Czekam na odpowiedzi i z gory dziekuje.. Pozdrawiam! Piotr.
Powrót do góry
piohol

Auto Maniak



Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2023
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kępno, Wielkopolska
Posiadane auto: Punto Evo
Piwa: 248/2
Wysłany: Nie 05 Mar 2017, 16:00
Temat postu:

Re: Przypadkowo wlana woda do baku...


To w końcu masz sazomiotacza czy bene z krematorium?
Jeżeli silnik benzynowy - wymień filtr paliwa zalej ze 20l beny dodaj ćwiartkę denaturatu i próbuj odpalić.
_________________
Jeżeli pomogłem postaw piwo
Pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
lapstero

Czytelnik



Dołączył: 05 Mar 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rycerka Górna
Posiadane auto: Fiat Uno 900
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 06 Mar 2017, 18:15
Temat postu:

naprawione!


wszystko dziala!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FIAT Forum Strona Główna -> ( Fiat Uno ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Fiat Uno »

Opinie o samochodach Fiat Uno - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Fiat Uno ) Silnik Diesel-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.


FiatCroma

11 900

2007r.

255 000 km

łódzkie

FiatPunto

5 900

2005r.

156 000 km

mazowieckie

FiatPunto Evo

19 999

2010r.

194 000 km

warmińsko-mazurskie

FiatUno

7 777

1997r.

60 000 km

śląskie

FiatPunto Evo

14 990

2010r.

141 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Mały Fan Klub    Seicento Fanklub    Barchetta Club Polska   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System